2703
2553
عنوان

میشه یه راهکار بدین؟

158 بازدید | 25 پست

میشه لطفا خانومای با سیاست ی راهکار بدین ک چطور ب شوهرم بفهمونم زندگی خودش و من ترجیح داره ب ی لبخند بقیه...

بخدا دیگه کم کم دارم مطمین میشم فقط برای بقیه زندگی میکنه,از نظر همه مرد خوبیه,همه دوستش دارن

ولی کلا انگار فقط واسه مهمون و بقیه س همه چی و همه کارا

خسته شدم

دلم میکشنه بابت تمام کارا و تبعیضاش

چیکار کنم؟؟😢😢😢 

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

با کوچیکترین کار قدردانش باش وذوق کن .ببین بقیه چجوری تشکر میکنن واکنش نشون میدن که شوهرت دوستداره درخدمتشون باشه توهم اینجوری رفتارکن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2714
چیکار میکنه مگه. شما زندگی خودت برات مهم باشه خب. مثلا اگه بخاطر بقیه کاری کرد شما همراهی نکن

وقتی منو ندید گرفت و بخاطر بقیه هر کاری کرد چی؟

مثلا اواخر سرش خیلی شلوغ بود,جایی میخواستم برم منو نرسوند خودم رفتم ولی همون موقععع دقیقاااااا حتی نیم ساعتم نگذشت ک ب من گفت سرم شلوغه

خواهرشو و دوستاشو برداشت برد سوارکاری

و تو جواب ک میگم ناراحت شدم,میگه منم از تو ناراحتم احترام ب مهمون واجبه و نباید سد راهم باشی😢

پد بهداشتیتو بد از قرمز شدن  وقتی خوابه بکوبون وسط صورتش 😈

خخخخ خخخخ خخخخ 

نمیری دختر چقد خندیدم

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
وقتی منو ندید گرفت و بخاطر بقیه هر کاری کرد چی؟ مثلا اواخر سرش خیلی شلوغ بود,جایی میخواستم برم منو ...

واااا

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
با کوچیکترین کار قدردانش باش وذوق کن .ببین بقیه چجوری تشکر میکنن واکنش نشون میدن که شوهرت دوستداره د ...

بخدا همیشه قدردانشم و خوبیم فقط کافیه ی مهمون داشته باشیم یا یکی بهش زنگ بزنه و کاری بخواد ازش

یعنی انگار حتی حاضره از دهن جفتمون بزنه بده بقیه

2706