2733
2734
عنوان

کراتینه و احیا مو

109 بازدید | 8 پست

سلام،ممنون میشم اگر اطلاعاتی راجع به کراتینه و نگهداری بعدش دارین میگم بگین مثلا شامپو و ماسک خوب با قیمت مناسب کدومه؟من لورال خریدم روش ننوشته کراتین اما بدون سولفات هست اما نمیدونم خوبه یا نه.بعداز حموم روغن بادم تلخ یا روغن نارگیل بزنم؟

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

احیا مو چجوریه 🤔

هزینش چقدره 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

یه سوال دیگه هم دارم ارایشگرم موهای من رو بعداز زدن مواد نشست گفت برای صافی زو میشورن و بعد مواد خنثی میزنن اما دوستم میگه تو احیا هم میشورن بالاخره حف کدوم درسته چون دوستم هم داره دوره ارایشگری میره.من هدفم اصلا صافی نبود فقط میخواستم موهام احیا بشن و از حالت وزی و زبری در بیان

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احیا مو چجوریه 🤔 هزینش چقدره 

موادی رو مو میزنن حدودا ۴۰دقیقه رو مو میمونه بعد سشوار و اتو مو میکشن ۴ساعت تقریبا طول کشید هزینه اش هم بستگی به موادی که استفاده می کنند و حجم و اندازه مو داره از ۴۰۰،۵۰۰تومن به بالاست

2728
موادی رو مو میزنن حدودا ۴۰دقیقه رو مو میمونه بعد سشوار و اتو مو میکشن ۴ساعت تقریبا طول کشید هزینه اش ...

مو رو چیکار میکنه 

رشدشو زیاد میکنه 🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مو رو چیکار میکنه  رشدشو زیاد میکنه 🤔

اگه مواد خوب باشه اره کلا ساختار مو رو شنیدم تغییر میده اما بابد چند ماه یکبار یا نهایت سالی یکبار بری شا ر ژ من موهامو دو سال پیش دکلره کردم و داغون بود رشد موهام از چند نفر تحقیق کردم گفتن برو کاتینه احیا ببین چطور میشماطرافیانمم هستن چند نفر که اینکارو کردن و راضی بود و یکی دو نفرم میگفتن موهات بدتر میشه خلاصه با نظر اکثریت ارا انجام دادم😜

کراتیه یک چیز جداست و احیا مو چیز دیگه یا باهم هستن من بوتاکس مو شنیدم نمیدونم چجوریه میگن بی ضرره ...

والله منم اطلاعات خیلی بالایی ندارم شنبدم کراتینه صافی داریم مه خیلی برای مو مضرتره و هدف صافی مو هست و کراتینه احیا دایم اما بوتاکس مو رو نشنیدم

2738