2737
2734

من همیشه از رو خانم طوروسیان میپزم عالیه

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این اخرین باری ک از روش درست کردم

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
2738

عالیه،،،من پختم،،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من کیک میخوام کیک اسفناج دلم رفت اسم کیک رودیدم    

کیک اسفنجی،،،،،نه اسفناج

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من همیشه از رو خانم طوروسیان میپزم عالیه

ممنون بابت عکس. پس خوب پف میکنه. روش هم گنبدی نشده خوبه. میشه اندازه هاشو به لیوان بگید؟این دستور با پودر قنده شما میدونید تفاوتش با شکر چیه تو کیک؟

ممنون بابت عکس. پس خوب پف میکنه. روش هم گنبدی نشده خوبه. میشه اندازه هاشو به لیوان بگید؟این دستور با ...

برای گنبدی وترک نخوره دورقالب یک هدبند نم دار بنداز

عکس پروفایلت پسرت؟

چه بانمک کمی شبیه بچگی پسرم