2733
2739

سلام 

اینجوری بگم زمانی ک من تازه عروسشون شده بودم 

مادر شوهر و پدر شوهرم مدام پشت جاری قبل من غیبت میکردن برام و منم خدایی لام تا کام حرف نمیزدم

الانم فهمیدم میخوان برا برادر شوهرم زن بگیرم

بچه ها من پدرم کارگر هست ولی برام بهترین جهیزیه رو گرفت ک حتی اقوام خودمون هم انگشت ب دهن موندن 

خیلی میترسم جهیزیمو بی ارزش کنن یا پشت منم حرف در بیارن

از طرفی پدر شوهرم ی آدم فوق العاده جو گیره و تعریف الکی هم زیاد میده حتی بعضی اوقات ب جهیزیمم ایراد میگرفت ولی ب احترام شوهرم هیچی نگفتم

نمیدونم چیکار باید بکنم ک حرفاشون باعث نشه نا احت بشم و بحثی پیش بیاد

لطفا کمکم کنین 😭

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این جور که معلومه اینا در هر صورت حرف میزنن پس کار خودتو بکن و محلشون نده فقط با جاری کوچیکه تنها شدی راجع به اینکه چه جهاز خوبی بهت دادن و اینا کلی تعریف کن و چیزایی که میدونی ممکنه پشتت بگن واقعیتش رو به طور خیلی نامحسوس بگو😈

دستمو ول نکن🤲🏻

منم‌ پشت جاریم خیلی میحرفن و میحرفیدن.

مطمعنم بعدی بیاد پشت منم میحرفن😁جلو رو خودمم از خودم گفتنا.انقد پرو هستن.چ برسه پشت سرم😟بی تربیتا دلمو خیلی شکوندن😢

خانواده شوهر فقط خودشون خوبن و بس☺😒

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

ول كن بابا

وقتي خودت از جهيزيت راضي هستي بيخيال حرف بقيع

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
طلا كه پاكه چه منتش به خاكه؟؟؟ شما خانوم برو بيا تا هر كس هر چي ام ميگع اون باور نكنه 

خیلی سخته خیلی سخته بی تفاوت باشب

من ب چشم خودم عرق ریختن پدرم رو دیدن

ب چشم خودم ذوقش رو دیدم ک برام هر وسیله ای رو بهترینش رو گرعت

وقتی ببینم ایراد بگیرن یا بی ارزش کنن خیلی آتیش میگیرم

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    

بی محلی بی خیالی 

یه گوش در و اون یکی گوش دروازه

اعتمادبه نفس فوق العاده بالا جلو خانواده شوهر

همه چیز از فکر اغاز میشود فکر ما تبدیل به احساس میشود و احساس در ما موجب بروز یک رفتار میشود و این رفتار ما را به نتیجه میرساند 
این جور که معلومه اینا در هر صورت حرف میزنن پس کار خودتو بکن و محلشون نده فقط با جاری کوچیکه تنها شد ...

آجی باورت نمیشه ولی اصلا نمیتونم از خودم یا خانوادم تعریف کنم اصلا بلد نیستم یجوری میشم 

به نظر من که نگرانیت کاملا بی مورده،اگه کاربدی نکردی پس نگران چی هستی که پشتت چی میگن!؟

درمورد جهیریه هم هرکسی به خودش مربوطه چی میبره, قطعا همه پدرا تا اونجایی که بتونن بهترین وسایل رو برا دختراشون میخرن هرکسی درحد توان خودش،هبچکس این حقو نداره به وسایل شما ایراد بگیره

خدایا شکرت... 
من چي بگم بابام معتاده!!! كل جهازمو نامزدم بي سر و صدا قراره بخره 

عزیزم.خوب درکت میکنم.منم شوهرم خودش خرید ولی هرکی میپرسید میگفتم نصفشو بابام گرفته نصفشو شوهرم.در حالیکه همه میدونستن شوهرم همشو گرفته😢😢

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
منم‌ پشت جاریم خیلی میحرفن و میحرفیدن. مطمعنم بعدی بیاد پشت منم میحرفن😁جلو رو خودمم از خودم گفتنا. ...

اتفاقا اینام همینجورن جلو روم از خودم گفتن قشنگ تو چشامم نگاه میکردن 😐😐😐

2706