2726
عنوان

زایمان درهفته ۳۲

831 بازدید | 35 پست

سلام

خانما کسی بوده تواین هفته زایمان کرده باشه؟؟وزن نی نی چندبوده؟دستگاه رفت؟چندروز تودستگاه موند؟؟

من تهدید به زایمان زودرسم خیلی نگرانم  

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
پرولوتن  و بتامتازون زدی؟ایزو پرین میخوری؟

اره عزیزم

ایزوپرین نه انقباض ندارم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم  ۳۲ هفته زایمان کرد 

حدود ۲ کیلو بود 

ده روز تو دستگا بود 

الانم دو سال گذشته

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2728
بله من دیدم خوب یه کم اولش مراقبت ازش سخته ولی چند هفته که بگذره حدودا چهل روز اگ.بهش برسی به سرعت رشد میکنه و.عالی میشه

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
اره عزیزم ایزوپرین نه انقباض ندارم

بتامتازون رو زدی خیالت راحت...

پرولوتن هم نگه میداره من از ۳۱ هفته تا ۳۵ هفته و نیم نگه داشت...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
خواهرم  ۳۲ هفته زایمان کرد  حدود ۲ کیلو بود  ده روز تو دستگا بود  الانم دو سا ...

خداروشکر 

امپول بتا زده بودن؟؟

علت تودستگاه رفتنش چی بود؟؟

بتامتازون رو زدی خیالت راحت... پرولوتن هم نگه میداره من از ۳۱ هفته تا ۳۵ هفته و نیم نگه داشت...

خداروشکر کاش منم حداقل تا ۳۵ بمونم  

امروز لکه بینیم زیاد شده میترسم

بله من دیدم خوب یه کم اولش مراقبت ازش سخته ولی چند هفته که بگذره حدودا چهل روز اگ.بهش برسی به سرعت ر ...

حاضرم هرسختیو تحمل کنم ولی بمونه 😔

امپول پرولوتون حتما بزن و استراحت مطلق کن. مشکلی پیش نمیاد. استراحت خیلی مهمه از توالت فرنگی استفاده ...

حتما عزیزم🌹

امپول بزن لکه بینیت قطع میشه

میزنم فایده نداره شیافم استفاده میکنم

مشکلت چیه سرویکست کوتاهه؟

نه لکه بینی دارم امروزم زیاد شده 

2706