2733
2739
عنوان

کسی هست با همسرش همکار باشن؟

2736 بازدید | 37 پست

سلام دوستان

یک موقعیت کاری ممکنه توی شرکتی که من هستم پیش بیاد که بتونم همسرمو معرفی کنم. خودم الان تقریبا 6 ساله اینجا کار میکنم و خیلی ازش راضیم ولی خب نمیدونم همکار بودن با شوهر چطور پیش میره مخصوصا که اگه بیاد حقوقش پایین تر از من خواهد بود و خلاصه معضلات باهم اومدن رفتن و بردن آوردن بچه و غیره...

خلاصه که نمیدونم شرش بیشتر از خیرش نشه و کار خودمم بهم کوفتم بشه اصلا پیشنهاد کنم یا نه!

ممنون میشم نظرات و تجربیاتتون رو برام بگید.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همسرم مدیر شرکته و منم کارمند. اصلا هم سخت نمیگذره خیلی هم خوبه.راحت باهم میریم و میایم. ولی بستگی داره ممکنه بیاد تو محیط کارت به ی سری چیز ها گیر بده مثلا بگه چرا اقای فلانی اینجوری صحبت میکنه باهات یا خیلی چیزای دیگه.من چون همسرم مدیره کارمندا خیلی ازش حساب میبرن و منم کلا اینجا واس خودم ی پا رییسم . به نظرم ممکنه به مشکل بر بخورین اون وقت خیلی تاثیر داره روی زندگیت.

چندین سال دیگرمن بوسه میزنم به دست های چروک شده ات آخ تو نمیدانی عزیزه جانم!چندین سال دیگراینجامیان سینه‌ام تو زیباترین پیرمرد ِدنیایی
2738

من مدت ٣-٤ماه همكار بودم

دقيقا چندوقته كارم جدا شده.

راستش من جايي بودم كه تقريبا قراردادي بودم همسرم شركتي. قطعا حقوقش نصف من بود. اره بد بود. من مهندس بودم اون شهرستاني تو خود اداره هم ازدواج كرديم. كسي باورش نميشد من بخوام باهاش ازدواج كنم. ببينين روزاي اول سخته، ولي در ادامه اين نگاهها كمتر ميشه ولي اينو بگم شوهره ممكنه افرادايي كه باهات سروكار دارن رو حواسش باشه . و پيگيرن باشه.

در كل خوب نيست ، ولي اگر موقعيت خوبيه و چاره اي نيست اشكال نداره

من همسرم مدیر شرکته و منم کارمند. اصلا هم سخت نمیگذره خیلی هم خوبه.راحت باهم میریم و میایم. ولی بستگ ...

آره از همینم میترسم که توی رابطه خودمونم تاثیر بذاره. البته شوهرم خیلی باجنبه است و قبلا چند بار اومده مهمونی یا مراسم شرکت. جو اینجا رو میدونه. اما خب بازم نگرانم.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

دخترخاله من و همسرش تو محل کارآشنا شدن ولی دختر خالم شرط ازدواجشو این گذاشت که همسرش ی کار دیگه باید پیدا کنه با اینکه محل کارشون ی شرکت خیلی بزرگ بودو همسرشم شغل بالایی داشت 

به نظر منم خوب نیست این موضوع

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
آره از همینم میترسم که توی رابطه خودمونم تاثیر بذاره. البته شوهرم خیلی باجنبه است و قبلا چند بار اوم ...

مهمونی شرکت ها ی ساعت نهایت دو ساعته ست همه با هم مودب و با احترام صحبت میکنن و شوخی اینا خبری نیست ولی تو کار روزمره 8 ساعت پیش هم هستین و 8 ساعت رفتارت با بقیه همکارا توی دید شوهرته. البته اینم بگم وقتی همکارا میبینن که شوهرت هست و پیشته ملاحظه میکنن ولی ارباب رجوع گاهی اذیت میکنن و ممکنه باعث ناراحتی همسرت بشه.بالاخره شما 6 ساله تو اونجا هستین با همکاراتون راحتین شاید این راحتی از دید همسرتون خوب نباشه.

چندین سال دیگرمن بوسه میزنم به دست های چروک شده ات آخ تو نمیدانی عزیزه جانم!چندین سال دیگراینجامیان سینه‌ام تو زیباترین پیرمرد ِدنیایی

من و شوهرم همکاریم ولی بخشامون جداست فقط رابطه کاغذی و تلی داریم باهم خیلی حال میده چون واحد ما کار اونارو راه میندازه واحد اونام برای ما پارتی بازی میکنه 😂😂 ولی مطمینم اگه تو یه بخش بودیم طلاق میگرفتیم همین الان تو آسانسور فقط باهمیم کلی موضوع داریم برای دعوا کردن 😁😁

2706