2733
2734
عنوان

بنظرتون کار بدی میکنم؟

382 بازدید | 33 پست

ی همسایه داریم ی دختر 2 و نیم ساله داره هرروز همین ساعتا میاد در میزنه بعضی وقتا خب خوابیم عصبیم میکنه از وقتی این عادتش شده درو باز نمیکنم با اینکه صدامون میره بیرون معلومه خونه ایم. مامانش یکم درک نداره ک مردم خواب دارن نذاره بچه در بزنه. اصللللا هم باهم صمیمی نیستیم درحد سلام کردنی. بعضی وقتا ک تو راهرو ببینیم دخترش میومد با پسرم بازی میکرد. عذاب وجدان میگیرم ک درو باز نمیکنم😑😒

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کار چند روزشه. مامانش حوصله اش رو نداره یا دلیل دیگه ای داره میزاره تو راهرو درو از روش میبنده اینم در خونه مارو میزنه. بعد نیم ساعت میاد میبره

خخخ فقط سر باز نکردن عذاب وجدان میگیری؟؟ من بودم بهش میگفتم دیگه نیاددر بزن اونم با اخم چون خواب باشم اینجوری بیدار شم سردرد میگیرم

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
بعضی بچه ها گوش به حرف مامانشون نمیدن خوب کاری میکنی

بچه ی آرومی هست دلیلشو واقعا نمیدونم. دیروز تنها بود تذکر دادم ک بچه خوابه سروصدا نکن شوهرم میگه چیزی نگو😕

اصلا بهش رو نده یه همسایه داشتیم امیشه بچشو میفرستاد پیش ما من بچه ندارم عادت کرده بود وسط منو شوهرم میخابید مادر نفهمشم نمیومد ببردش شوهرمم میگفت زشته بیرونش کنیم الان سوار گردنمون شده ماهی یبارم بیاد روانیم میکنه و میره

2706