2737
2734
عنوان

خونه ی شما مورچه داره؟؟

75 بازدید | 10 پست

خانمها ما خونمون زمینی ۱ طبقه هستش دیگه خیلی ۱ طبقه ست. یه نیم پله میخوره. مشکل اینه که خعلی مورچه داریم حتی به پوست سیب زمینی و برنج هم رحم ندارن چوب میوه ها رو هم میبرن. یه ۵ دیقه چیزی بمونه هجوم میبرن. معلوم نیس لونشون کجاست ولی از در و دیوار میان تو خونه حتی به خیسی و آب آشپزخونه هم حرص میزنن. خستمون کردن چیکار کنم ب نظرتون. راهش چیه خلاص شم ازشون؟؟

بکن و بریز  

میگن دارچین خوبه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مورچه رزقه و خونه دار میشی یا خونت رو عوض میکنی

ما که خونمون همیشه مورچه داره. خونه دارم نشدیم. 

شوهرم دلش نمیاد سم بزنه. میگه گناه دارن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.