2733
2734
عنوان

ترس نوزاد از حموم

558 بازدید | 42 پست

سلام

چند وقت پیش تاپیک زدم که بچم  تو حموم از دستم  سر خورد،افتاد زمین😞😢😢

الان وقتی میریم حموم‌ خوشحاله،ولی تا لباسشو درمیارم. میترسه و گریه میکنه،از شدت گریه دستاش میلرزه.

بمیرم براش،من خیلی مادر بدیم،😭بچم رو به چه روزی انداختم

چیکار کنم دیگه نترسه؟کمکم کنین

.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی 

چند وقتشه؟

نوزاد رو تو حمام میشورید؟!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
تو حموم باهاش باز کن من دخترمو میزارم تو وان ولی محکم میگیرمش نره زیر اب بترسه یهو میزنم اب بازی میک ...

همیشه اینکارو میکنیم.ولی الان به هیچی توجه نمیکنه،فقط گریه میکنه‌و‌ با نگاهش التماس میکنه ببرمش بیرون

.....
2738
واس افتاد چیزیش نشد من که نی نی م چون هنوز کوچیکه و سر میخوره یکی از لباساشو میندتزم رو دستم تا سور ...

حوله بنداز رو پات بزارش رو حوله

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
همیشه اینکارو میکنیم.ولی الان به هیچی توجه نمیکنه،فقط گریه میکنه‌و‌ با نگاهش التماس میکنه ببرمش بیرو ...

گوشی ببر اهنگ بزار فیلم بزار براش 

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

با خودت ببرش کاری به لباساش نداشته باش با لباس تو بغلت باشه اسباب بازی هم ببر بشین همونجا آب ولرم باز کن شروع کن با آب بازی کردن تا اون هم جذب این حرکت بشه اجازه بده هر کاری دوست داره انجام بده بعد حمام نکن بیارش بیرون مرتبه بعد آب بریز رو دست و به مرور با آب بازی کردن عادت میکنه دیگه نمیترسه

2706