2737
2734
عنوان

لکه سیاه شبیه جگر در پریودی

154712 بازدید | 29 پست

سلام دوستان من این ماه درد بسیارررر شدیدی برا پری داشتم روز 7ام هم خونریزی داشتم از صبح تا شبش هر موقع دستشویی میرفتم لخته های بزرگ سیاه شبیه جگر ازم دفع میشد.کسی میدونه این لخته ها چیه.همون روزش سرگیجه شدید گرفتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چ تشبیهی🤔

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2738
آره والا سیاه سیاه بودن 5یا 6تا از صبح تا شب هی ازم دفع میشدن

اکثرا سلول های مرده ی داخل بدن هستن که جمع میشن و به صورت لخته خون دفع میشه نگران نباش.

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤

توروخدا تشبیه نکنید😑😑😑

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اینقد از دکتر رفتن خسته شدم که نگو تازه شوهرم عمل واریکوسل انجام داده گفتم تا دو ماه دکتر نمیرم فعلا

ان شالله که چیزی نیس 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706