2733
2734

بنام خودت باشه..من طلا رو فقط برای خرید خونه میفروشم فقط

فروختم ۳ دنگش بنامم شد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوسال پیش 12تا النگو دوتا گردنبند بزرگ یه انگشتر دادم بهش .الان اگه نگهشون داشته بودم 50تومن راحت میشد بفروشم.ولی خب اونموقع کارمون راه افتاد

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

مال من رفته ماشین گرون گرفته حالا یه قسمت از طلاهای منو فرخته بودیم هرچی گفتم باپول خودمون ماشین بگیریم گوش نکرد و گروتتر گرفت الان که چک داده نیگه رو بقیه طلاهای تو حساب کرده بودم دارم دیوونه میشم خودشم دست پیش رو گرفته و قهر کرده

2738
مال من رفته ماشین گرون گرفته حالا یه قسمت از طلاهای منو فرخته بودیم هرچی گفتم باپول خودمون ماشین بگی ...

مفت و مسلم طلاهاتو از دست نده عزیزم

.یا بخشی رو بنام بزن یا هیچ..

ما خانما دوتا طلا داریم اونم بگیرن دیگه هیچی😶

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من که 80گرم دادم برای خرید ماشین متاسفانه و اشتباه کردم ماشین ارزش نداره

دقیقا

به اسمم نزد وقتی ام چیزی میگی دست پیش میگیره که زن مردم برا زندگیشون هرکاری میکنن 

چی بگم والا من چنین خفتی رو قبول نمیکنم..ولی شما با توجه به شرایط زندگیت تصمیم بگیر❤

2706