2733
2734
عنوان

دکتر گفته بچه رو سقط کنم 😔

3500 بازدید | 53 پست

سلام دوستان ، تو رو خدا اگه کسی مشکلی مشابه من داشته راهنماییم کنه 

طی دو روز گذشته قصد داشتم به جای آمپول پروژسترون از شیاف استفاده کنم ، ولی چون سیکلوژستون رو داروخانه تموم کرده بود معادل هندیشو گرفتم .

روزی که شیاف و استفاده کردم متاسفاننه خونریزی بیشتر شد و شیاف خوب جذب نشده بود به همین خاطر دوباره دوتا آمپول زدم و قرص دوفاستون هم خوردم 

فرداشم یک شیاف و یک آمپول و یک قرص استفاده کردم 

تو این دو روز ارتباطم با دکتر قطع شده بود .

حالا امروز که بهش جریان و گفتم ، گفت جنین سقط کن ، کار خطرناکی کردی ، دچار ابهام تناسلی میشه ، در ضمن هفته ۵ هستم

فصل جدیدی تو زندگیم شروع شده ، منتظرم و امیدوار

پیشه یه دکتر دیگه برو

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیش چندتا متخصص دیگه برو عزیزم.انشالله چیزی نیست

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
میگه دوز بالای پروژسترون واسه جنین خطرناکه

کدومشون دوز باالای پروژسترونه؟ قرص یا شیاف یا امپول

?

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه

خب منم چند روز پشت سر هم امپول پروژسترون زدم و هفته ای یه پلوتونون و صب و شب هم‌یک شیاف پروژسترون!الانم سه هفته شده!اینارو هم خود دکتر تجویز کرده!چرا به شما گفته سقط کن!برو پیش یه دکتر دیگه

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2738

والا فامیله ما ازوقتی ازمایشش + شد چون سابقه ی سقط داشت این هرروز و هرشب امپول و شیاف پروژسترون میزد تا ثانیه ای ک ب دنیا اومد

بدنش کبود بود بس ک امپول زده بود

ی پسرم ب دنیا اورد

حالا شما دوشب پشت هم استفاده کردی حجمه زیاده؟!

بنظرم نگران نباش و حتما پیش دکتری دیگم برو

خانمایی که پلی کیستیک هستن قطره ویتاگونس بخورن.اسم دیگه ش گیاه پنج انگشته ..واقعا عالیه

کسایی که ای وی اف میکن تا سه سه ماهگی بعضی ها هم بیشتر روزی سه تا پروژسترون ۴۰۰ میزنن ، چ چرتی گفته دکترت ، دور جونت ادم نسلش در میاد تا باردار شه این زمونه بعد این دکترها فرتو فرت میگن سقط کن

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
خب منم چند روز پشت سر هم امپول پروژسترون زدم و هفته ای یه پلوتونون و صب و شب هم‌یک شیاف پروژسترون!ال ...

واسه من گفته بود یا دو تا شیاف یا دوتا آمپول 

روزی که من شیاف گذاشتم جذب نشده بود و خونریزی کردم ، به خاطر همین از ترس دوتا آمپول و دوتا قرص هم خوردم 

فصل جدیدی تو زندگیم شروع شده ، منتظرم و امیدوار

هیچ دکتری نمیتونه اینطور با قطعیت چنین حرفی بزنه اگر زده به مدرکش شک کن و دیگه پیشش نرو

برو بچه رو سقط کن😐😐😐😐😐😐

من باردار که بودم هفته ای یه آمپول پرولوتون 500 میزدم و شبی یه شیاف 400

تازه تا هفته 16 شبی 2 تا شیاف 400 میزدم

دخترمم عین دسته گل دنیا اومد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
این که همزمان هم آمپول و هم شیاف استفاده کردم ، این دوزشو بالا برده

خب منم همزمان شیاف و امپول استفاده کردم!برای من که دکتر تجویز کرده!انشالله که چیزی نیست عزیزم برو پیش یه دکتر دیگه

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2706