2726
عنوان

خدااااایا چراااااا من 😭😭😭

1461 بازدید | 33 پست

سرما خوردم 😤

با ماسک دارم تو سایت میچرخم ازم نگیرید 😷

آخه الان وقت سرماخوردگیه ؟ 😢

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرماخوردگی افتضاحه دختر من گرفته بود جیگرم خون شد تا دوباره سرحال شد

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم   چونکه کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن تمام خیابان هاست  ....مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته  ..هر داغی روزی سرد میشود ولی پخته هیچ گاه خام نمیشود  
من و دوتا بچه هامم سر شب از دكتر برگشتيم سرماخورديم 😞

خیلی وقته گرفتین ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

منم سرما خوردم 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
همچين گفتي خدايا چرا من انگار دور از جون چ خبره😑😑😑بابا ي سرما خوردگيه سادس ديگه خداروشكر كن اتفاق ...

با دماغ قرمز و آویزون و چشای چپ بری سرکلاس و همه بهت بخندن دیگه ساده نیست 😆😅

عقب واسین من مریض نشم

هپچههههه 🤒

گرفتی دیگه 😁

2706