2726

سلام بچه خیلی دلم گرفته از زندگی ام مجردی هم همینطور بودم سال تا سال نه مسافرتی نه بیرون رفتنی با شوهر همش خودم میرم اونم فقط با مامانم میرم حسرت تو دلم مونده بگه بیا بریم فلان جا اخه تا کی اینجوری دوست داره زندگی کنه 

همش میگه بریم خونه مامانت یا بریم خونه مامانم فقط همین خودشم تا ۱۱ شب سر کاره

مهمونی هم دعوت بشیم بیشتر غر میزنه 

خسته شدم نه دوستی داریم بریم خونشون همش دورو بری هامون با دوستاشون هستن ما اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی حق داری.حالا شوهر من خیلی بیشتر از خودم اهل رفت و آمد و‌مهمونه. دیروز بهش گفتم بسه دیگه هر کی میخاد بیاد اول با من هماهنگ کن شاید دلم نخواد.واسه شب مهمون داشتیم باز. اینجوری هم خسته کنندست. همه چی تعادل خوله

2728
اخی حق داری.حالا شوهر من خیلی بیشتر از خودم اهل رفت و آمد و‌مهمونه. دیروز بهش گفتم بسه دیگه هر کی می ...

من خودم دوست دارم بیشتر بگردیم تا مهمونی اون که اصلا نگو ببره بیرون دق میکنه

جالبه تو این سایت خیلیا میگن شوهرشون اهل بیرون رفتن نیست ولی من برعکسم‌ به من باشه سال تا سال جایی نمیرم تو خونه راحتم ولی بخاطر بچم و شوهرم مجبورم برم اگه تنها زندگی میکزدم‌ بهم خوش می گذشت مجبور نبودم بخاطر کسی برم جایی تو خونه راحت دراز میکشیدم لذت میبردم 

حالا خوبه تو مامانت هست باهاش بری،من که حتی مامان ندارم،بعضی وقتا اینقققققدر دلم میگیره،میگم کاش مام ...

عزیز دلم سعی کن خونه نمونی ادم افسرده میشه دوست پیدا کن 

جالبه تو این سایت خیلیا میگن شوهرشون اهل بیرون رفتن نیست ولی من برعکسم‌ به من باشه سال تا سال جایی ن ...

اصلا دوست ندارم خونه بمونم دلم میگیره تو خونه تنهایی چیکار کنم

2706