2726
عنوان

بازم خواهرشوهر...

726 بازدید | 51 پست

سلام خانوما..شوهرم یه چیزی گفت کلا بهم ریختم😔

راستش خانواده من زیاد گذشته و گاهی حتی حال خوبی ندارن..دیروز یکی من و خواهرمو باهم دیده رفته به خواهرشوهرم یه سری حرفا زده راجع به خواهرم...از گذشتش و...

خواهرشوهرمم اومده گذاشته کف دست شوهرم..البته کامل هم نگفته چیا گفتن..ولی حرفای خوبی هم نزده

درکل هروقت چیزی میفهمه به جای اینکه مثلا به خودم بگه سریع به شوهرم میگه

ازش خیلی ناراحتم و بیشتر از اون از خانوادم..ولی کاری ازم برنمیاد...

من همین الان فهمیدم قضیه رو..میشه بگید شما اگه بودید چه برخوردی میکردید؟یعنی فردا به روی خودم نیارم اصلا؟

میشه برای مستقل شدنم و رفتنم از خونه ی پدرشوهرم یه صلوات بفرستین؟😔ممنونم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به روش میزدم که دیگه چیزی نگه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

گذشته خانوادت هیچ ربطی ب شوهرت نداره چرا باید از خانوادت ناراحت باشی فرداهم ب روش نیار اگه چیزی گف بگو زندگی و گذشته اونا به خودشون مربوطه. هرموقه شوهر اونا بودی نظر بده ولی حالا ک فقط شوهر منی فقط مسائل من بهت مربوطه.

ب خواهرشوهرتم محل نده چون نقطه ضعف نشون بدی بدتر میکنه. بی محلی بهترین چیزه. اینجوری بش میفهمونی ک اون اصلا برات مهم نیس

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

من اگه بودم میگفتم به خودم بگو ...یا به همسرم میگقتم اگه بهت گفت بگو به من ارتباطی نداره تا دوباره بهش نگن...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
مگه خواهرت چششه

چطوری بگم...مثلا قبلا دوست پسر داشته و...الانم چندان لباسای پوشیده نمیپوشه..مثلا ارایش و اینا

دیگه نمیدونم اون ادمای بیشعور به خواهرشوهرم دقیقا چی گفتن

میشه برای مستقل شدنم و رفتنم از خونه ی پدرشوهرم یه صلوات بفرستین؟😔ممنونم😔

من خودمم با خواهر شوهر افریته ای طرفم!

من یک سال و دو ماه به رو خودم نیاوردم تا هفته پیش ک دعوا کردیم خیلی بد شد بهتر که به رو خودت بیاری 

بگو زشته هر چی میشنوی نباید به داداشت بگی چون طرف دشمن ماست نمیاد حرف خوبی در موردمون بگه که!تو چرا باور میکنی حالا باور کردی چرا رفتی به داداشت گفتی!!

میگه گذشته خوبی ندارن دیگ....

اهل بنظرم گذشته هرکسی ب خودش ربط داره

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706