2737
2734
عنوان

به دوستم بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 36 پست

نگو.

عزیزم چه سخته بفهمی بابات داره خیانت میکنه و مامانت نمیدونه.😔متاسفم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ وقت هیچ وقت مسائل شخصی یا هر چیزی رو نمیخواین پخش بشه ب هیچکسسسس نگید حتی دوست همسر. خواهر  .مادر . حرفو ب ی نفر ک بزنی دیگ کل دنیا ب مرور میفهمن 

ما ترکا ی ضرب المثل داریم ک میگ خالایا دیمه خالاین دا خالاسه وار.

ینی ب خاله ات هم نگو خاله ات هم خاله داره

آرام باش .هیچ چیز ارزش اینهمه دلهره را ندارد !ما رفته ایم.....و الان تاریخ 1497 است ......(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
من میخوام بدون اینکه مادرم بفهمه زندگی بابا مامانم درست بشه😔

معجزه نمیشه

مگه اینکه پدرت از ترس از دست دادن مادرت تغییر کنه

تازه شاید جز این هم بوده شما یکی شو کشف کردی

اینطوری نمیشه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
هیچ وقت هیچ وقت مسائل شخصی یا هر چیزی رو نمیخواین پخش بشه ب هیچکسسسس نگید حتی دوست همسر. خواهر   ...

منو خواهرم میدونیم فقط...به همسرم هم نگفتم حتی....بهش فقط گفتم یه مشکلی پیش اومده....اخه متوجه حال بدم میشه وقتی میرم خونمون.

2738

استارتر رابطشون در چه حده اگر می تونی یه جوری خانمه رو ادب کن به پدرتم بگو اگر دست از کارش بر نداره به مادرت می گی ولی به مامانت هیچی نگو گناه داره

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
معجزه نمیشه مگه اینکه پدرت از ترس از دست دادن مادرت تغییر کنه تازه شاید جز این هم بوده شما یکی شو ...

نه....مطمینم قبلش نبوده....پدرم خیلی سرشناسیه....راستش نگران پدرم هم هستم...نمیخوام ابروش بره...میشکنه...ازونور مادرم طفلی دق میکنه اگه بفهمه

استارتر رابطشون در چه حده اگر می تونی یه جوری خانمه رو ادب کن به پدرتم بگو اگر دست از کارش بر نداره ...

دوساله باهمن....بدتر ازون اینکه فک میکنم اون زن متاهله....و اینکه واسه تیغ زدن بابام دورو برشه....چیزی رو به پدرم داده به نام توجه....قشنگ اینو متوجه شدم

عزیزم اگر دلت واسه مادرت میسوزه یه جوری مثلا با یه سیمکارتی به بابات پیام بده و تهدیدش کن که ازین کا ...

راستش اصلا نمسدونم چیکار کنم همش میترسم یه کاری کنم بدتر خراب شه

نه....مطمینم قبلش نبوده....پدرم خیلی سرشناسیه....راستش نگران پدرم هم هستم...نمیخوام ابروش بره...میشک ...

چرا با یه مشاور صحبت نمیکنی

این مساله به مرور زمان بدتر میشه و ریسکش بیشتر، از یه جایی به بعد ممکنه نشه دیگه جمعش کرد و این کار تو خودخواهیه که به مادرت نگی و از حقش محرومش کنی

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2706