2726
عنوان

کفش طبی برای کف پای صاف

75 بازدید | 4 پست
سلام خانما،من پسر 20 ماهم رو بردم ارتوپد.به خاطر کف پای صافش.گفت تا 6 سالگی باید کفش طبی بپوشه،حتی توی خونه،الان که تو نت سرچ کردم دیدم نوشته کفش طبی صافی رو درمان نمیکنه و به درد نمیخوره و ... چیکار کنم؟

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
باران جان من احساس میکنم یه کوچولو ایکسه،ولی دکتر گفت تو این سن طبیعیه

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم منم کف پاهاش صاف و کمی پاهاش ایکسی کفش طبی فقط بیرون پاش میکنم اونم نه زیاد بگی همیشه اما کف پاهاش قوسش بیشتر شده به نظرم اونجور که من پرس و جو کردم بچه های پا ایکسی به مرور که بزرگ میشن پاهاشون صاف تر میشه جای نگرانی نیست گلم
2728
ممنون عزیزم.این دکتره خیلی توضیح نداد فقط گفت دو جفت بگسر،یکی واسه خونه یکی واسه بیرون