2737
2734

😊😊😊 بوش ملایم؟

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰

ضمن جواب استارتر  

لطفا یه اسپری خوب و عالی به من هم معرفی کنید 

فقط لطفا بوش شیرین نباشه ....

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ادکلنش رو داشتم. عااااااااالی بود. عطرش همون بو رو داره بنظرتون؟؟؟؟؟ ادکلنش خیلی گزونه

نمیدونم اسپری اش میخوام بخرم

سلام نی‌نی، حال عجیبی دارم یه حال خیلی خوب، یه حس تازه انگاری روبه‌روی من از امروز در یه دنیای خیالی بازه دنیایی که با اون به هم رسیدیم بدون تو یه لحظه اون‌جا نیستم تو اومدی پا تو دلم گذاشتی تو با منی، من دیگه تنها نیستم🤰
2731
من داشتم خیلی عالی بود قبلا از کیشه  گرفته بودم الان هم هست ولی دیگه مثل قبل نیست البته ادکلنش ...

ورساچه؟