2737
2734

میخوام بدونم مواد لازم برای دونفر چقدر لازمه 

مثلا مرغ یه سینه برمیدارم ریش میکنم 

برای اندازه برنج چند پیمونه بردارم که برای دو نفر بس باشه ؟ 

همیشه برنج زیاد میارم اسراف میشه 

وقتی هم با زعفرون و ماست و تخم مرغ اینا قاطی میکنم آبکی میشه 

چیکار کنم ؟ همش حس میکنم خیلی موادم آبکیه 

باید اینجوری باشه یا نه ؟  

یک و نیم پیمونه بسه برا ته چین برای دونفر اگه خوب بخورید بنظر من

اخه بستگی به خوراکتون داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک و نیم پیمونه بسه برا ته چین برای دونفر اگه خوب بخورید بنظر من اخه بستگی به خوراکتون داره

خیلی کم قطر میشه

میشه ته دیگ 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2731
خیلی کم قطر میشه میشه ته دیگ 

اخه میگه اسراف نشه برا همون میگم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اخه میگه اسراف نشه برا همون میگم

اهان

اونطوری دو پیمانه کافیه واسه دو نفر

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

من دو پیمونه  برا خودمو شوهرم و دختر ۴ سالم میذارم

تو حالت عادی برنج و خورشت رو یک و یک سوم پیمونه برنج میذارم

2738

سه پیمونه برنج .یک پیمانه ماست چکیده سفت دوتا زرده تخم مرغ و زعفران .

برنج را آبکش کنید .ماست و زرده تخم مرغ و زعفران راخوب برنید و با نصف برنج آبکش قاطی کنید.روغن و آب ته  قابلمه بریزید و داغ که شد مواد ته چین را بریزید.بعد سینه مرغ خام را خرد کنید و خام خام بگذارید روی مواد ته چین و کمی نمک بزنید .سپس باقی برنج را روی مرغ بریزید به صورتی که مرغ پیدا نباشه.با شعله کم و دم کنی بگذارید کم کم دم بکشه و مرغش هم لای پلو می پزه .و عالی میشه .نوش جان

سه پیمونه برنج .یک پیمانه ماست چکیده سفت دوتا زرده تخم مرغ و زعفران . برنج را آبکش کنید .ماست و زرد ...

من سه پیمونه استکان برنج برداشتم بازم زیاد اومد شایدم من بلد نبودم 

قطر زیرین بزرگ‌تر باشه یا رویی یا مساوی باشه ؟ 

ماست چکیده ترش نیست ؟ 

من سه پیمونه استکان برنج برداشتم بازم زیاد اومد شایدم من بلد نبودم  قطر زیرین بزرگ‌تر باشه یا ...

ببخشید الان دیدم .قطر هردو مساوی.ماست هم چکیده کاله یا مارکی بخرید که تاریخ داشته باشه و شیرین باشه.من سه پیمونه مخصوص پلو پز منظورمه

2706