2733
2734

نیاز به گرم کن و پد نداره

در حال ترک نی نی سایت.... فعلا روزی نیم ساعت مجازم بیام، حتی اگه داستان  زندگی دنباله دار باشه، زندگی من مهتره... فرصت ها در گذرند... 

عزیزم من استفاده نکردم

اما خواهرم فک کنم خیلی وقتا تو خونشون استفاده میکنه

البته فقط برا بدنش

فک کنم خیلی خوبه

اما برا صورتو نمیدونم

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من استفاده نکردم اما خواهرم فک کنم خیلی وقتا تو خونشون استفاده میکنه البته فقط برا بدنش فک ...

مرسی ، خودش درست میکنه؟

در حال ترک نی نی سایت.... فعلا روزی نیم ساعت مجازم بیام، حتی اگه داستان  زندگی دنباله دار باشه، زندگی من مهتره... فرصت ها در گذرند... 
2728
مرسی ، خودش درست میکنه؟

خواهش میکنم عزیزم

والا تا جایی که من میدونم بعد از عروسیش چند بار مادر شوهرش اینا تو خونه درست کردن و خواهرم هم استفاده کرده و راضی بوده

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
خواهش میکنم عزیزم والا تا جایی که من میدونم بعد از عروسیش چند بار مادر شوهرش اینا تو خونه درست کردن ...

Tnx

من از تلگرام 450گرمیش رو سفارش دادم و خیلی راضی بودم. مارک صدف بود. قیمتشم خیلی مناسبه. اینم آیدی تلگرام فروشندشه

@arayeshi_pransaa

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست