2737
2734
عنوان

تخم مرغو زد توسرم😭😭😭

661 بازدید | 36 پست

بعد سه روز هنوز دارم ریپلای میشم دیگه اعصاب برام نمونده بعضیا خیلی عقده ای هستن هی به خانومای خانه دار توهین میکنن و خودشونو سر میدونن خوب شاغلی که باش به من چه مبارک صاحبت بخدا اینقد ریپلای میکنن دیگه دلم میخواد هرچی از دهنم در میاد بگم . یه کلمه من به استارتر گفتم وقتی قدرتو نمیدونه بشین خونه خانومیتو بکن دیگه بقیه ول نمیکنن . همش میخوان خودشونو ثابت کنن خسته شدم من اینقد حوصله ندارم که شما حرفای بهدیتم درسته.

گزارش بزنید بترکه راحت شید🤣🤣🤣🤣

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بیا اونور خودم ازت طرفداری میکنم😁

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

اوه هنو دارن ریپلای میکنن😐محل نده همه ک قرار نیس نظرشون باهات یکی باشه عزیزم متاسفانه خیلی مونده اینو بفهمیم ی سریامون

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

من خودم شاغلم ولی بازم حرفتو قبول دارم.اگه یه روز ببینم شوهرم داره حرف اضافه ای میزنه.از فرداش نمیرم برام مهم نیست

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
اصلا نمیشه تو سایت حرف زد هر چی بگی یه چی میگن حکایت باباهه و بچه و الاغ سواریس  دیگه داستانش و ...

آره هرررررطور باشی بازم هستن کسایی که ایراد میگیرن

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2706