2737
2734
عنوان

جهیزیه ایرانی

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 87 پست
نه هرچقدر درتوانته بده خواهری اسیر شعار نشو دفعه بعد خودتم ایران بخر😆 کارگرای مملکتون گناه دارن

بین همین قضیه هم موندم ولی واقعا دودلم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ميخواي كمك براي خريد جهيزيه كنيد؟

اره عزیزم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین ترسم از همینه ولی بودجم محدوده

متوجه ام ولی میگم اگر نمیتونی زیاد هزینه کنی  چندتا وسیله  خوب بخر با چندتا دیگه از خیرین  تیم شید کلش رو فراهم کنید.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731
همین ترسم از همینه ولی بودجم محدوده

بنظر من خیلیم خدبه.بعدشم همیشه ایرانیها بی کیفیت نیستن .من خیلی ازجهازم ایرانیه اما راضیم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اخه جنس ایرانی گرون شده چه برسه مارک های خارجی  اگه بودجه ات محدود تقصیر تو و بد ذاتی نیست تقصی ...

واقعا نمیدونم میگم تکه های اصلی رو مثل خودم بردارم بقیه اش رو به زحمت میوفتم یا کمک میگیرم

2738
متوجه ام ولی میگم اگر نمیتونی زیاد هزینه کنی  چندتا وسیله  خوب بخر با چندتا دیگه از خیرین ...

فقط به برادرم و شوهرم میتونم بگم که اونم سختمه نمیخواستم اونا بدونن ولی فکر نکنم تنهایی بتونم

واقعا نمیدونم میگم تکه های اصلی رو مثل خودم بردارم بقیه اش رو به زحمت میوفتم یا کمک میگیرم

کمک بگیر ولی اصلا خودت رو به زحمت ننداز که از کار خیر زَده نشی اون شخص هم که براش جهزیه جور میکنید راصی به اینکار نیست

فقط به برادرم و شوهرم میتونم بگم که اونم سختمه نمیخواستم اونا بدونن ولی فکر نکنم تنهایی بتونم

ان شاالله که بتونی عزیزم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من اصلا سمت ایرانی نمیرفتم الان مجبورم 🤐 ولی سعی کن چند تا وسیله جنس خوب بخری 

تصمیم قطعی شد برقی های بزرگ رو جنس خوب میگیرم بقیه اش هم خدا بزرگه

سلام عزیزان

اگر کارهای دست دوز و هنری مثل سرمه دوزی روی ترمه رو دوست دارید میتونید سفارش بدید 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
بین همین قضیه هم موندم ولی واقعا دودلم

دو دل نباش عزیزم

اینهمه دم از وطن پرستی میزنیم بخدا بالاخره باید از یه جایی شروع کنیم دیگه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2706