2726
عنوان

جهیزیه ایرانی

956 بازدید | 87 پست

خانما نظرتون چیه ؟ یک جا میخوام کمک کنم ولی مبلغی که میتونم بذارم محدوده بنظرتون نامردی نیست برای خودم خارجی برداشتم اینجا ایرانی بردارم ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

وای چه جالب مثل منی 

من هم میگم اونی که باری خودم خریدم برای دیگری هم عین اونو بخرم 

مثلا پتو خریدم  برای خودم بعد میخواستیم کمک کنیم برای جهزیه دقیقا رفتم عین همونو گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه

هرچقدر درتوانته بده خواهری

اسیر شعار نشو

دفعه بعد خودتم ایران بخر😆

کارگرای مملکتون گناه دارن

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
نع عزیزم. همینم لطفت رومیرسونه

لطف نیست بخاطر دل خودمه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
وای چه جالب مثل منی  من هم میگم اونی که باری خودم خریدم برای دیگری هم عین اونو بخرم  مثل ...

اصلا با خودم کنار نمیام نمیخوامم به برادرم و شوهرمم چیزی بگم ولی انگار مجبورم

جنس ایرانی کیفیت نداره اغلب ولی باید حمایت کرد تا به قدرت برسه دیکه  

اگر هم راضی نیستی  دوسه تا تیکه خوب بخر   که جنس خوبن  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
همینکه داری میگیزی خیلی خوبه

واقعا به نظرم بدذاتیه اگه کم بذارم

جنس ایرانی کیفیت نداره اغلب ولی باید حمایت کرد تا به قدرت برسه دیکه   اگر هم راضی نیستی   ...

همین ترسم از همینه ولی بودجم محدوده

اصلا با خودم کنار نمیام نمیخوامم به برادرم و شوهرمم چیزی بگم ولی انگار مجبورم

میخوای زیاد هزینه کنی؟ من هم  با پول خودم خریدم چون خونوادم مخالف بودن میگفتن چون کمک همون پتوی گلبافت بگیر ولی دلم راضی نشد رفتم خارجی خریدم

همینم خیلی خوبه که دلت میخواد به دیگران کمک کنی. ایشاالله صدبرابرش به زندگیت برگرده

انشالله اول این قضیه حل بشه شادی این عروس برام یه دنیا می ارزه

میخوای زیاد هزینه کنی؟ من هم  با پول خودم خریدم چون خونوادم مخالف بودن میگفتن چون کمک همون پتوی ...

والا میدونم هر چی بگیرم همینه میخوام تا جایی که بشه کامل باشه ولی محدودم

2706