2733
2739
عنوان

فوت نوزاد به علت خفگی

7957 بازدید | 21 پست

یکی از اقوام خیلی خیلی دورمون متاسفانه نوزاد 3 روزه شون رو از دست دادند. ظاهرا بچه رو تو اطاق تنها گذاشته بودند که گویا بچه بالا میاره و کسی نمیفهمه.

مامانا این تاپیک رو زدم که بگم حداقل تا دو ماهگی بچه ها مرتب تحت نظر داشته باشیدشون. 

دختر خود من یک ماهگی کم مونده خفه بشه. من تو آشپزخونه بودم و اون تو اطاق خواب. بعد همینطوری تصمیم گرفتم یه سر بهش بزنم اومدم دیدم از بینی و دهن بالا آورده و داره کبود میشه و صداشم در نمیاد. خدا رو شکر شوهرم تازه رفته بود بیرون زنگ زدم سریع اومد با فینگیر بینیشو پاک کرد...تو بینیش لخته شیر بود! 

از اون به بعد صبحها که بیدار میشدم دخترم رو میاوردم تو پذیرایی میذاشتمش تو گهواره اش تا جلوی چشمم باشه یا اگه تو آشپزخونه بودم صداشو بشنوم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندین مورد هم داریم که مامانا وقتی دارن شیر بچشون میدن خواب میرن وبچه خفه میشه متاسفانه 

آره خاله ی من خیلی سال پیش دخترشو همینجوری از دست داد

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2738
بعضی از بدو تولد اتاق بچه رو جدا میکنن و باعث افتخارشونه

واقعا اینارو باید حبس ابد داد ببخشید ولی میخام نامحترمانه صحبت کنم احه یکی نیست به این نخود معزها بگه گربه هم که بچه میزاد تا چند روز از خودش دورش نمیکنه لعنت بهشون خدایا تا کی باید نی نی ها چوب سهل انگاری بزرگترها رو بخورن ..من خودمم مادرم شاید کامل نباشم اصلا مادر خوبی هم نیستم ولی دیگه اینا نوبرن

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

من هزار بار تو تاپیکا گعتم زنی که زایمان میکنه خیلی احتیاج به کمکی داره هم برا خود بچه و مراقبتش هم سلامت مادر اما هر دفه همه میریزن رو سرم که نخیر از روز سوم دیگه احتیاج به کسی نیست کنارمون باشه و خودمون تنهایی میتونیم از پس چند تا بچه حتی بر بیایم

من هزار بار تو تاپیکا گعتم زنی که زایمان میکنه خیلی احتیاج به کمکی داره هم برا خود بچه و مراقبتش هم ...

البته من در جریان جزییات این ماجرا نیستم ولی ایشون ظاهرا حدود 20 دقیقه بچه رو تنها گذاشته بودند :(

2706