2726
عنوان

کیا مثل من تو درس خوندن کندن ؟

839 بازدید | 5 پست

به خاطر این مشکل هیچ وقت نتونستم اونجور که دلم میخواد برای کنکور بخونم . سه بار کنکور دادم ولی هربار نرسیدم درسارو تموم کنم . تو تست زدن روی مباحثی که خیلی خوندم هم کندم . به خدا دیگه خسته شدم .بچه ها راهکاری برای حل مشکلم دارید ؟ 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤

من کند نیسم ولی مشاورم میگفت هرشب برای بالابردن سرعت رمان بخون مثلا شبی دو صفحه ولی تا میتونی هر شب سرعت خوندنتو ببر بالا لینجوری هم سوالای کنکورو تند میخونی هم توی درس سرعت میگیری

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حالت کلی آره طول میکشه 

ولی واسه کنکور خیلی تلاش کردم سرعتم بره بالا 

چون جدیش گرفتم هر دفعه تست زدم فکر کردم عین کنکوره 

تو خواب اعداد مختلف رو ضرب میکردم انقدر که يادم بمونه 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2728
منم کندم نمیدونم چرا😭 با اینکه معلمم قید ارشد دولتی رو زدم بخاطر این موضوع 

خیلی بده یعنی تو دوست داری تلاش کنی و موفق بشی ولی می فهمی هرچقدر زمان صرف کنی بیشتر نا امید میشی و مطابق میلت نتیجه نمی گیری 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤