2733
2734

پسر منم هم سن پسر شماست ۱۳ روزه شروع کردم اول هر یه ربع میبردم شبا هم‌پوشک میکردم نصف شب یه بار میبردم موقع نمازم یه بار 

روز دوم شد هر ۲۰ دقیقه یه بار روز سوم چهارم شد نیم ساعت و همینجوری ادامه داره تا الان شده یک ساعت الی یک ساعت و نیم بعصی وقتا میگه بعصی وقتا هم خودم‌میبرمش ولی خیلی باهاش حرف میزنم همش میگم رضا بچه داداشم جیششو به مامانش میگه اونم از روی لجبازی با دوستش میگه گاهی 

کم کم راه میافتن 

الان دیگه شبا هم اکثر اوقات خشکه تا صبح که باز ببرمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من 27ماهشه نزدیک ی هفتس یاد گرفته،البته من دسشوییی فرنگی خریدم،واقعاااا خیلی راحت بودو اصلا اذیتم نکرد،بر خلاف حرفای دوستان ک میگفتن سخته

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
2731

دختر من دوسال و شش ماهشه ..ما هم درگیر از پوشک گرفتن هستیم ..اول فقط هر نیم ساعت یکبار ببرش دستشویی و بعد پوشکش رو ببند و بیاید بیرون.. تو کمتر از یکهفته تشخیص میده و میگه. البته انتظار نداشته باش همه رو بگه ممکنه ..روزی سه چهار بار بگه...چند بار هم بگه تا برسی دستشویی جیشش بریزه و ..😅😅چند بار هم بدون اینکه بگه بریزه تو پوشکش.

وقتی تو روز دوبار خودش رو خیس کرد و بقیه اوقات خشک بود میتونی پوشکش رو باز کنی. 

برچسب های کوچولو هم بخر هر موقع جیشش رو گفت و تو دستشویی جیش کرد به کاشی های سرویس برچسب بزنید. الان نصف سرویس من گل گلیه 😁

پسر من دوسال وسه ماهشه دوهفته اس شروع کردم خودش دیگه یاد گرفته میگه میبرش دستشویی

شاید اگر سعدی مردم این زمانه را میدید،اینگونه می سرود. بنی آدم ابزار یکدیگرند ،گهی پیچ ومهره،گهی واشرند،   یکی دیگران راکند نردبان،  یکی میکشد بار نامردمان،   یکی اره تا نان مردم برد،   یکی تیغ تاخون مردم خورد،   یکی چون قلم خون دل میخورد،   یکی خنجر است وشکم می درد،   چوعضوی به درد آورد روزگار،   دگر عضوها درپی کسب و کار،  خلاصه پر از نفرت وکین و آز،  یکی همچو کرکس یکی چون گراز،   تو کز محنت دیگران بی غمی،  دراین عصر نامت نهند آدمی
2738

زود ب زود ببرش دستشویی بعد از چند روز از خودش بپرس ک جیش داره یا نه بنظر من شبا هم پوشکش نکن چون ممکنه خیالش راحت بشه و خودشو خیس کنه اینطوری کم کم یاد میگیره ک شبا هم جیش نکنه

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
پسر من دوسال وسه ماهشه دوهفته اس شروع کردم خودش دیگه یاد گرفته میگه میبرش دستشویی

بعضی وقتا هم تو شلوارش جیش میکنه من از روز اول دیگه پوشکش نکردم تندتند میبرمش دستشویی

شاید اگر سعدی مردم این زمانه را میدید،اینگونه می سرود. بنی آدم ابزار یکدیگرند ،گهی پیچ ومهره،گهی واشرند،   یکی دیگران راکند نردبان،  یکی میکشد بار نامردمان،   یکی اره تا نان مردم برد،   یکی تیغ تاخون مردم خورد،   یکی چون قلم خون دل میخورد،   یکی خنجر است وشکم می درد،   چوعضوی به درد آورد روزگار،   دگر عضوها درپی کسب و کار،  خلاصه پر از نفرت وکین و آز،  یکی همچو کرکس یکی چون گراز،   تو کز محنت دیگران بی غمی،  دراین عصر نامت نهند آدمی
مشکل اینه که تا حالا یکبار هم نگفته جیش دارم ولی دستشویی رفتن رو دوست داره و وقتی میبرمش دستشویی میش ...

عزیزم بچه تا بچه فرق داره دختر من دوونیم سالشه نزدیک یه یه ماهه تلاش میکنم ولی همکاری نمیکنه. 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
کجاش زوده؟اتفاقا بنظر من اگه زودتر اقدام میکرد نتیجه ی بهتری میگرفت

تا سه سال وقت داره . البته که قانون خاصی وجود نداره اما خود بچه باید امادگیشو پیدا کنه . یکی تو ۲۰ ماهگی اماده ست .یکیم دو سال و ۸ ماهگی . هر بچه فرق داره و کلا نباید مجبورش کرد . اگه بچه اماده نباشه از نظر روحی حتما اسیب میبینه استرس به صورت های مختلف مثل شب ادراری ، ناخن جویدن و ... ممکنه دچار بشه

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
تا سه سال وقت داره . البته که قانون خاصی وجود نداره اما خود بچه باید امادگیشو پیدا کنه . یکی تو ۲۰ م ...

حرفت درسته اما دوسالگی زمان مناسبیه و دیر اقدام کردن هم مثل زود اقدام کردن ممکنه مشکل ساز بشه

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2706