2733
2734
عنوان

رفتار پدرشوهر و مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 77 پست
خوش بهحال عروستون چه مادرشوهر گلی داره من چنین مادرشوهری داشتم دورش میچریدم آرزوم چنین مادرشوهری ب ...

والا براش کادو میخره اون عروسه گلی هست فداش بشم خیلی دوسش دارم نمیذاریم کارکنه اصلا 

من خیلی خوبم براشون بخدا همه کاراشون دوییدم اگه نیان قیدشونو میزنم چون این نوه اوله

جواب پیام قبل که دادی فهمیدم تا الانم دور از جونت حماقت کردی درارتباط بودی کدوم پدر مادری بچش اینجوری ول میکنه..تا عمر دارید همینهدپس خودتون بکشید کنار 

شما هم الکی وقتت نزار برای اونا کسی که بچش دوست نداره عروس و نوه عمرا نگاه کنه

ولشون کن به زندگی خودت و شکهرت برس و بفکر فسقلی تو دلی باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انداختنش تو کوچه غذا ندادنش لباس نداشت لخت بود نخیر هیچ کدوم مرد بود دوست داشت کار کنه دادادش من با ...

خب شماهک دقیقا اون دسته از ادمایین ک فقط دختر خانوادرو دوره میکننو برای اون همه کار میکنن پسرو میندازن دور

زندگی کن...زندگی قشنگه  
2731
اگه ب ماهم خیلی توجه کنن معلومه ک زیاد میریمو میایم...بله قبول دارم ولی چرا پدرمادر من قرق نمیذارن.. ...

ماشین نمیروخت واجب بود عروسی بگیری خودت داری جواب خودتو میدی وقتی پذیرفتی با ی بیکار ازدواج کنی نیا بگو چرا کمک نمیکنن بگو چرا قبول کردم با چنین شرایطی ازدواج کنم

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
شما چرا گذاشتین پولو ببره؟؟؟

ما چرا گذاشتیم؟ تمامه پولو جمع کرد برد بعد پس فردا هم رفتن مشهد ماه عسل بخدا قسم منو شوهرم موندیم خونه غذا درس کردم برای خواهرشوهرو برادر شوهرم ک پایین ما بودن

زندگی کن...زندگی قشنگه  
والا براش کادو میخره اون عروسه گلی هست فداش بشم خیلی دوسش دارم نمیذاریم کارکنه اصلا 

بخدا منم گلم  عروس شما شانس داره... من کسیم ک دیدم دست شوهرم خالیه طلا نگرفتم برای عروسی سرویس بدل انداختم ی بار از ل نازکتر نگفتم بهشون... من عروسیم ک گپلاک زنجیرمو فروختم برای عروسیه خواهرشوهرم ربع سکه خریدم... عمرا عروس شما همچین کارایی کنه

زندگی کن...زندگی قشنگه  
2738
ماشین نمیروخت واجب بود عروسی بگیری خودت داری جواب خودتو میدی وقتی پذیرفتی با ی بیکار ازدواج کنی نیا ...

ی خدای بالا سرم اگه من راضی بودم عروسی بگیره پدرشوهرم گفت این اولین پسره باید عروسی بگیریم من ارزو دارم بعدش پولارو ورداشت رفت ماه عسل نگو نقشه داشته منکه حلالش نمیکنم

زندگی کن...زندگی قشنگه  
ن بخدا من تو دلم دلم میسوزه براش ولی همش میگم ول کن بابا دوس داشتن ک اینکارارو کنن

پس ب شوهرت بگو مال خودشه اختیارشو داره بهش توضیح بده بهش مربوط نیست توقعشو کم کنه

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
ماشین نمیروخت واجب بود عروسی بگیری خودت داری جواب خودتو میدی وقتی پذیرفتی با ی بیکار ازدواج کنی نیا ...

عزیزم شوهرمن دوماه ب عروسی شرکتشون جمع شد ما ی سال و چندماه عقد بودیم...چقد بعضیا تند جواب میدن

زندگی کن...زندگی قشنگه  
ما چرا گذاشتیم؟ تمامه پولو جمع کرد برد بعد پس فردا هم رفتن مشهد ماه عسل بخدا قسم منو شوهرم موندیم خو ...

خو از همون اول بی زبون بودی خرج عروسیو شما دادین هدیه هاش مال شماس این ک اونا بردنش شما باید میگفتین پس بدین خرج ک نکردین.یا وقتی بردن میرفتین خونه بابات نشستی ناهارم درس کردی؟😕

2706