2737
2734
عنوان

رفتار پدرشوهر و مادرشوهر

848 بازدید | 77 پست

سلام...شوهر من پسر اوله...مادرشوهرم ی هفته پیش ز زده اره دیگه ماهم خونرو فروختیم ی جا دیگرو خریدیم گفتم ب سلامتی کی? گفت اول اسفند فروختیم چندروزم گشتیم اینجارو پیدا کردیم خریدیم...فک کنید اصلاااا ب ما نگفته بودن منم شب شوهرم اومد خونه بهش گفتم اونم خیلییی ناراحت شد ک ب ما چیزی نگفتن بعد گفتم ب خواهرشوهرمم گفتین؟ گفت ننن ب اونم نگفتیم در صورتیکه خونه ای ک تازه خریدن دقیقا چند خیابون پایینتر از خواهرشوهرمه مگه میشه ب اونا نگفته باشن... حالا شوهرمم الان من حاملم دستش خیلی خالیه  فک کنید ی گوسفند بخواد بخره میشه دو میلیون... ی بار اینا نگفتن چیزی احتیاج دارین یا ن... ی بار ب شوهرم نگفتن زنت حاملس دستت خالیه چیزی احتیاج داری؟؟؟ بعد دوسه روز پیش برای تولد خواهرشوهرم تو این گرونیه طلا ی پلاک بزرگ طلا خریدن...شوهرمم گفت همچین پدرمادری دیگه ب درد من نمیخورن برای اسباب کشیشونم پاشو نذاشت اون شبم پیام داد ب مادرشوهرم همشو گفت بهشون من بخدا کلی گفتم نده ولشون کن ولی گوش نکرد ک.... مادرشوهرمم کلی پیام متنی گذاشت رو پروفایل تلگرامش...منم ان شاالله چندماه دیگه زایمان میکنم ب شوشو میگم نکن زشته بعدا تو زایمان من نمیان اون وقت میشیم سوژه ولی میگه این پدرمادر هی نباشن بهتره... حالا رفتار. شوهرم درسته؟؟ درضمن پدر شوهر مادرشوهرم تکامه زندگیشون همین خواهرشوهرمه برای عیدی تولد همه چی بهترینارو براش میبرن همیشه ب خواهرشوهرم میگه دختر گلم الهی فدات بشم ولی طفلک ب شوشو من اصلا اهمیت نمیدن دلم میسوزه براش...برای تولد شوهرم دوتا تیشرت 15ت اورده بود ک همش سوراخبود شوهرمم پسش داد بهشون دیدم ی روز مادرشوهرم 50ت اورد برامون ک منم قبول نکردم

زندگی کن...زندگی قشنگه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر دوست منم اینطوریه 

انگار سرراهیه شوهرش 

نمیدونم بعضی خانواده ها چرا انقد فرق‌میزارن 

رفتار شوهرت درست نبوده ولی خب هیچ فرقی هم نمیکنه به حال اونا 

اونا بازم دخترشونو دوست دارن 

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️

چه پدر مادر بدی

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738

حالا شما دورشونو میگیرین یا مث مهمون میدین و میاین ؟اخه دختر خیلی دلسوز مادره شاید کادویی ک براش میگیرن جبران کادوایی باشه ک اون گرفته براشون شاید دخترش حسابی بهش میرسه اینجوری نیس؟

بچشون،،سرمایشون دوست دارن خرج کنن شما توقعت شوهرت کم کن  حتما ی چیزی دیدن دیگه

عزیزم شوهرمن هیچ توقعی نداره طفلک از 12سالگی هرکاری ک بگی کرده چون خرجی نمیداده بهش حتی لباس...بعدشم جنابعالی اگه دوماه خونشونو بفروشن پدرشوهرت بهت بر نمیخوره ک بهت نگن

زندگی کن...زندگی قشنگه  

دختره دلش میخواد بهش بده مال کسی ک رو ک نمیده

می گفتم بهتون بهتر بود ولی هیچ پسری نمیشه این پدر مادر نباشن بهتره مطمئنی حرفای خودتو نزدی؟!

خودت البته بهتر میدونی ب نظرم دخالت نکن مال خودشه دلش خواسته بده دخترش صلاح دانسته ب کسی چ

ضمنا وظیفه ندارن خرج شما رو بدن نداشت زن نمیگرفت 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  

مادرشوهر منم عینه مادر شوهر توئه

ولی من محل سگ نمیزارم بهش

اونم آیاتیشمیگیره

ذره ای دریغ نمی کنم از بیمحلی هام

میدونی چرا اینطور راحت می تازم؟ چون هیچ کاری برامون نمیکنن منم راحت قهوهیشون میکنم

2706