2733
2734
عنوان

علائم بارداری هفته اول

697 بازدید | 41 پست

سلام خانما کسی هست که همون هفته اول بارداری علائمی مثله حالت تهوع و معده درد و دل درد و کمر درد داشته باشه؟؟کلا میشه که هفته اول بارداری علائمی باشه؟؟

تهوع نه 

اما من دل درد و کمر درد شدید داشتم.زیر دلم بدجور درد میکرد.در حدی که دولا راه میرفتم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه دردای پریو داشتم حالت تهوع نه الانم ندارم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

من فردا از می دم ببینم باردارم یا نه ولی تمامه بی بی هام مثبت میشه، من از فردای اقدام ناف درد و سینه درد و لکه بینی داشتم ۱-۲ روز 

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
نه هقته اول هیچ‌علامتی نداره حتی موعد پریودت هم حالت پریود داری و نمسدونی که بارداری

عزیزم من الان ۲ روز به م‌عدم از دیروز بی بی هام مثبته، اما هر لحظه حس می کنم دارم پری می شم می رم چک می کنم می بینم نه هیچی نیست، طبیعیه؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738

من درد لگن داشتم ..خییلی از بالا تااا پایین پام تیر میکشید .. دورووز تمام. درد داشتم .. بعد چند هفته ک بیبی چک زدم  و از رو هفته های سونو فهمیدم اون روز لقاح صورت گرفته بود.. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
ینی همون هفته اول؟؟

بله دیگه

یه هفته بعد از اقدامم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
عزیزم من الان ۲ روز به م‌عدم از دیروز بی بی هام مثبته، اما هر لحظه حس می کنم دارم پری می شم می رم چک ...

اره طبیعیه من تا اخر ماه ۴ حس میکردم هرلحظه پریود میشم

2706