2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون هفته عصرونه خونه دوستم دعوت بودم

یه کیک ساده پخته بود 

سیب و خیار و پرتقال و کیوی رو تیکه کرده بود و زده بود به این سیخ چوبی ها هرکس یه سیخ

هندونه هم قاچ کوچیک کرده بود

یه ظرف پفک هم گذاشته بود

خیلی چسبید

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2720

دو تا ازینا ..

لازانیا .. الویه .. کیک مرغ .. سمبوسه ..سالاد ماکارونی 

کیک و چای . و میوه و تخمه و پاپ کورن

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

خوب میشید ۵ بزرگ

۵کودک؟

به نظرم کلاب و کاناپ الویه و کاناپ کشک بادمجون و ذرت مکزیکی درست کن با لیموناد و آب پرتقال

برای سرو چای هم کیک یا کاپ کیک درست کن یا شیرینی خونگی.

میتونی جای سبد میوه سالاد میوه با سس خامه بزاری.

یه کاسه شکلات آب شده بزار کنارشم یه کاسه توت فرنگی برگشو بکن یه کاسه موز یه کاسه هم مارشمالو.

2714
پیتزا با نون تست  کرم کارامل و ژله  الویه چیز کیک و چایی

از دستت بسی ناراحتم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خوب میشید ۵ بزرگ ۵کودک؟ به نظرم کلاب و کاناپ الویه و کاناپ کشک بادمجون و ذرت مکزیکی درست کن با لیم ...

اینارو تصویرشو داری بفرستی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
کلاب کاناپ الویه کاناپ کشک بادمجون ذرت مکزیکی فوندو ...

مرسی

خوب میشید ۵ بزرگ ۵کودک؟ به نظرم کلاب و کاناپ الویه و کاناپ کشک بادمجون و ذرت مکزیکی درست کن با لیم ...

وای کاش من عصرونه بیام خونه شما  

اگه میشه واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین  
2706