2726
عنوان

دعوا زن و شوهری

312 بازدید | 17 پست

سلام بچها 

ی راه حل بهم بدین

من و شوهرم وقتی دعوامون میشه جلو همه ضایع میکنه و همه میفهمن بحثمون شده 

مثلا همین دیشب خونه دوستش دعوت بودیم قبلش بحث کردیم از خونه زد بیرون و زنگ دوستی ک خونشون دعوت بودیم زد و رفت بعد چندوقت دیدم خانم دوستش زنگم زده ک من میام دنبالت بیای اینجا 

ب شوهرم زنگ زدم اخه چرا باید بزاری همه بفهمن 

چیکار کنم خیلی کارای بچه گانه میکنه 

نمیدونم کی قراره بزرگ بشه 

دیگه موندم چیکار کنم 

اول مسائلتونو حل کنید بعد برید مهمونی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب تو هم میرفتی که اونها نفهمن

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اول مسائلتونو حل کنید بعد برید مهمونی

اهل حل کردن مسئله نیست صحبت اول دوم بحث میکنه صداشو میبره بالا بعدشم میگه بیا مشکلاتتو بگو اخه وقتی میگم جوری رفتار میکنه همش میخاد بگه من مقصرم 

منم دیگه خسته سدم از اینهمه غیرمنطقی بودنش موندم چیکار کنم 

خوب تو هم میرفتی که اونها نفهمن

منم خانم دوستش اومد دنبالم اما گف ک شوهرت ب شوهرم گفته دعواتون شده 

منم خیلی خجالت میکشم ک همه بفهمن 

همه زن و شوهری بحث میکنن اما جایی ک میرن کسی نمیفهمه 

سهی میکنم اما نمیشه 😒

اول ازدواجتون هست؟

منم اوایل اینجوری میشد برام صریح نمی گفت دعوا کردیم ولی با رفتارش همه متوجه میشدن خیلی اذیت میشدم ولی الان خودم مدیریت کردم البته دیگه خوب شده شش سال گذشته. و همش میگه تو خیلی خانمی کردی تا من متوجه اشتباه خودم شدم

اول ازدواجتون هست؟ منم اوایل اینجوری میشد برام صریح نمی گفت دعوا کردیم ولی با رفتارش همه متوجه میشد ...

۵ ساله ازدواج کردیم اوایل خیلی بدتر کتک میزد فحش میداد 

الانم اینجوری نمیدونم کی قراره پی ببره ک همش میخاد بگه اون خوبه و اون مشکلی نداره 

۵ ساله ازدواج کردیم اوایل خیلی بدتر کتک میزد فحش میداد  الانم اینجوری نمیدونم کی قراره پی ببره ...

پس دیگه برو پیش مشاور من فکر کردم تازه ازدواج کردی و اون بچه بازی در میاره

2706