2726

سلام خانوما وقتی داشتم ت ل گ ر ا م نصب میکردم شمارمو اشتباهی زدم پیامکش رفت به یکی دیگه یعنی میتونه هک کنه چیکار کنم؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره فراررررررکن فقط بدووووووو 

خو تو اشتباه زدی اون که شماره ی تورو نداره 😒😒😒😒

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
شماره یکی دیگه رو زدی عشقم چطوری تو روهک کنه😀 اتفاقی نمیفته 

آخه کد به اون میره ترسیدم😂

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

وای یه بارمنم اشتباهی شماره یکی دیگرو زدم بعدش ازترس رفتم سیوکنم ببینم کیه(نمیدونم فازم چی بودیهوترسیدم اخه اونکه شکاره منونداشت خب)سیوکردم دیدم یه پسرس پروفایل گزاشتهه یه متنی که دقیق یادم نیس ولی یه قسمتش این بود ببخشیدا:ک و ن مزاحم رو پ ا ر ه میکنیم وفلان منووومیگییی زدم بلاکش کردم واقعانمیدونم فازش چی بوداصن اونکه منوقرارنبودبشناسه

نه اون كه شماره تورو نداره 😅

اره به خاطرکدش گفتم,دست وپامو گم کردم تونت دنبال دیلت اکانتم که چجوری بزنم😂

وا.اتفاقا اون طرف فکر میکنه داری هکش میکنی

والا من خیلی ترسوام حتی اینستا هم نزدم چون ازفضای محازی زیاد سردرنمیارم

2706