2726
عنوان

رشته‌م روانشناسیه .. کجا برم دنبال کار ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4342 بازدید | 94 پست
الآن یه مدرسه هست میگه  برا کادر اداری هر روز ساعت 2-7  ماهی ۵۳۰ حق بیمه _ ۵۰۰ هم برا خو ...

چک کن کلی آگهی استخدام هست 

کانالهای استانی (31 استان) : 🆔 @Iranestekhdam_channel 

✅ کانال سراسری ( اصلی ) : 🆔 @iranestekhdam24 

@pajuheshyar  استخدام روانشی کل کشور 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
مرسی عزیزم همه همینو میگن

پرستاری خوبیش اینه که هم زود کار پیدا میکنی هم اینکه میتونی مهاجرت کنی یعنی حق انتخاب داری که خیلی فاکتور مهمیه

حالا مطمئنی فیزیوتراپی علاقه نداری خیلی خوبه ها

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهزیستی استان سر بزن اونجا اصولا روانشناس میگیرن

مرسی عزیزم

اونا هم گفتن هر وقت باشه خودمون میزنیم سایت   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2728
خب بعد از سه ماه چی استخدامت میکنه؟

اره استخدام میکنه 

ولی تو این ۳ ماه خرج مو از کجا بیارم ؟ خرج خوابگاه و غذا ؟؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
پرستاری خوبیش اینه که هم زود کار پیدا میکنی هم اینکه میتونی مهاجرت کنی یعنی حق انتخاب داری که خیلی ف ...

شما خودت چه رشته ای خوندی عزیزم؟ 

فیزیوتراپی رتبه خیلی خوب میخاد زیر 5هزار

من الان که آزمون میدم رتبم به همون پرستاری ومامایی و هوشبری و اینا میخوره، از طرفی اصن به بیشتر از اینا تاحالا فکر نکردم

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
برو قسمت گسترش اول گسترش شهری بعد روستایی آره مهمون اومد مجبوری آشتی کردددم

تو دمانگاه ها هم میخوام برم سر بزنم 

برم با کی صحبت کنم  ؟ برم قسمت گسترش ؟ 

شما خودت چه رشته ای خوندی عزیزم؟  فیزیوتراپی رتبه خیلی خوب میخاد زیر 5هزار من الان که آزمون م ...

منم رتبه ام به فیزیو و رادیو و....میخورد ولی انتخاب اولم مامایی بود و الان از انتخابم راضیم

تو دمانگاه ها هم میخوام برم سر بزنم  برم با کی صحبت کنم  ؟ برم قسمت گسترش ؟

نه  خود رییس درمانگاه زیر نظر گسترش مرکز بهداشت شهرتونه.

کل درمانگاههای شهر زیر نظر گسترش مرکز بهداشتن

یعنی گسترش نیرو میگیره و نیرو جابه جا میکنه

اگه ساوه بودی باهات میومدم 

منم رتبه ام به فیزیو و رادیو و....میخورد ولی انتخاب اولم مامایی بود و الان از انتخابم راضیم

😍😍

موفق باشی عزیزم 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
ینی قراردادی کار میکنی؟ حقوق قراردادی و طرح چقد فرقشه؟ 

آره سه ساله قرار دادم

من قرار داد پزشک خانوادم حقوقم از طرح بیشتره

ولی قبلا قرار دادشهری هم بودم حقوقش از طرح کمتره

اره استخدام میکنه  ولی تو این ۳ ماه خرج مو از کجا بیارم ؟ خرج خوابگاه و غذا ؟؟

از خانواده قرض بگیر یا عمو دایی بهشون بگو بعد از سه ماه بر میگردونی همه اولش این سختی ها رو دارن ناراحت نباش بعدش راه میوفتی دیگه

شما خودت چه رشته ای خوندی عزیزم؟  فیزیوتراپی رتبه خیلی خوب میخاد زیر 5هزار من الان که آزمون م ...

من مشاوره

وضعیت درسای عمومیت چطوره چند میزنی الان؟

2706