1428
1389
عنوان

رشته‌م روانشناسیه .. کجا برم دنبال کار ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 93 پست

مدارس و بهداشت میخوان میتونی پیدا کنی

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

تو دمانگاه ها هم میخوام برم سر بزنم  برم با کی صحبت کنم  ؟ برم قسمت گسترش ؟

عزیزم برنامه دیوار رو هم چک کن توقسمت آموزشی  برا شیراز  چندتا آگهی خوب بود نگاه کردم 

تو کانال سراسری هم برو بعدش وارد کانال شیراز شو  و چک کن برا روانشناسی تو شیراز کار هست 

برنامه شیپور رو هم چک کن موفق باشی 

یاعلی 

یاعلی بردشمنت لعنت👉حاجت داری این نذرو انجام بده:بخدا توکل کن حاجت دهنده اصلی خداست  اگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان حاجتمو بده و بعدصلوات  یا صدقه برای سلامتیشون نذرکن صداشون بزن بخواه برات دعا کنن ،دعای ایشون  اگه به صلاحت باشه رد نمیشه ،بعد توسل کن به شهدا و بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو حاجتمو بده شهدارو صدابزن مشکلتو بگو بخواه واسطه  شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن کتاب سلام برابراهیمو هم بخون دانلودکن  ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکنی صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده ،دعا کردن برای سلامتی وظهور آقا امام زمان و صلوات فرستادن براشون و همیشه صدقه دادن به نیت سلامتیشون خیلی اثر داره باعث میشه هم از نظر معنوی روحمون پاکتر بشه و هم حضرت مهدی برامون دعا کنن ،واقعا اثرش بر میگرده بخودمون یه مدت امتحان کن نتیجشو می بینی 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی
1432
من مشاوره وضعیت درسای عمومیت چطوره چند میزنی الان؟

عمومیا میانگین 55_60 اختصاصی میانگین 25_30

تو عمومیا ادبیات و دین و زندگی نقطه قوتمه 

تو اختصاصی فقط زیست، بقیه شون اونا رو خراب میکنه

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
1376
عمومیا میانگین 55_60 اختصاصی میانگین 25_30 تو عمومیا ادبیات و دین و زندگی نقطه قوتمه  تو اختص ...

عمومیا رو ببری بالای هفتاد شانست بیشتر میشه

برای شیمی هم کتاب فیل مبتکران رو بگیر هم کم حجمه هم خیلی حرفه ای و مختصر مفیده

با همینا رشته خوبی قبول میشی

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
عمومیا رو ببری بالای هفتاد شانست بیشتر میشه برای شیمی هم کتاب فیل مبتکران رو بگیر هم کم حجمه هم خیل ...

میانگین عمومیا رو نمیتونم ببرم بالای 70...

مثلا دین و زندگی و ادبیات رو میتونم ولی عربی و زبان بیشتر از 30 نمیشم خیلی سعی کردم ولی زمان کمه و این دوتا وقت زیادی میگیره

زیست هم حدود 40 شیمی و فیزیک بالاترین درصدم 25 بوده ریاضی هم صفر الی 10

ممنون از راهنماییات عزیزم

میانگین عمومیا رو نمیتونم ببرم بالای 70... مثلا دین و زندگی و ادبیات رو میتونم ولی عربی و زبان بیشت ...

زبان و عربی خط ویژه بگیر درصدت بالا میره 

برای شیمی حتما فیل مبتکران رو بگیر

ریاضی هم خط ویژه

اینا که گفتم حجمی ندارن میرسی تا کنکور تموم کنی

رو مهارت تست زنی هم کار کن سوالای آسونتر رو اول حل کن و از رو سوال های سخت رد شو بعد که یه دور سوالا رو نگاه کردی برگرد سراغ سوالای سخت تر اینجوری یه آرامشی پیدا میکنی میدونی هیچ سوال آسونی رو از دست ندادی

باز اگه سوال داشتی بیا خصوصی خوشحال میشم راهنماییت کنم

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
زبان و عربی خط ویژه بگیر درصدت بالا میره  برای شیمی حتما فیل مبتکران رو بگیر ریاضی هم خط ...

باشه ممنون گلم خیلی لطف کردی