1265
1273
عنوان

رشته‌م روانشناسیه .. کجا برم دنبال کار ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 93 پست
الآن یه مدرسه هست میگه  برا کادر اداری هر روز ساعت 2-7  ماهی ۵۳۰ حق بیمه _ ۵۰۰ هم برا خو ...

چک کن کلی آگهی استخدام هست 

کانالهای استانی (31 استان) : 🆔 @Iranestekhdam_channel 

✅ کانال سراسری ( اصلی ) : 🆔 @iranestekhdam24 

@pajuheshyar  استخدام روانشی کل کشور 

یاعلی 

یاعلی بردشمنت لعنت👉اگه حاجت داری  این نذرو انجام بده: اول باید بخدا توکل کنی و راضی باشی به رضای خدا چون حاجت دهنده ی اصلی خداوند هست واگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته،خداروصدابزن وبگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش دوشهید بزرگوارو صدابزن و باهاشون حرف بزن ومشکلتو بگو و ازشون بخواه واسطه ی شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید یااگه مشکلت حل شد ۴۰ روز غیبت نکنی و دروغ نگی  یا نمازتو سروقت بخونی یا حجابتو فاطمی کنی 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن اونم حاجت محال 😊۳۱ صفحه کامنت حاجت روایی هست بخونشون  ،راستی درباره کرامات شهیدهادی یه کتاب هست به اسم سلام برابراهیم دانلود کن بخون عالیه دانلودش مجازه خودناشر اجازه داده ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن بخون 😊 لینک تاپیک حاجت روایی رو هم اینجا میذارم که بری بخونیش ،راستی یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکن و صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی
مرسی عزیزم همه همینو میگن

پرستاری خوبیش اینه که هم زود کار پیدا میکنی هم اینکه میتونی مهاجرت کنی یعنی حق انتخاب داری که خیلی فاکتور مهمیه

حالا مطمئنی فیزیوتراپی علاقه نداری خیلی خوبه ها

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

بهزیستی استان سر بزن اونجا اصولا روانشناس میگیرن

مرسی عزیزم

اونا هم گفتن هر وقت باشه خودمون میزنیم سایت   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
خب بعد از سه ماه چی استخدامت میکنه؟

اره استخدام میکنه 

ولی تو این ۳ ماه خرج مو از کجا بیارم ؟ خرج خوابگاه و غذا ؟؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
1279
پرستاری خوبیش اینه که هم زود کار پیدا میکنی هم اینکه میتونی مهاجرت کنی یعنی حق انتخاب داری که خیلی ف ...

شما خودت چه رشته ای خوندی عزیزم؟ 

فیزیوتراپی رتبه خیلی خوب میخاد زیر 5هزار

من الان که آزمون میدم رتبم به همون پرستاری ومامایی و هوشبری و اینا میخوره، از طرفی اصن به بیشتر از اینا تاحالا فکر نکردم

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
برو قسمت گسترش اول گسترش شهری بعد روستایی آره مهمون اومد مجبوری آشتی کردددم

تو دمانگاه ها هم میخوام برم سر بزنم 

برم با کی صحبت کنم  ؟ برم قسمت گسترش ؟ 

شما خودت چه رشته ای خوندی عزیزم؟  فیزیوتراپی رتبه خیلی خوب میخاد زیر 5هزار من الان که آزمون م ...

منم رتبه ام به فیزیو و رادیو و....میخورد ولی انتخاب اولم مامایی بود و الان از انتخابم راضیم

تو دمانگاه ها هم میخوام برم سر بزنم  برم با کی صحبت کنم  ؟ برم قسمت گسترش ؟

نه  خود رییس درمانگاه زیر نظر گسترش مرکز بهداشت شهرتونه.

کل درمانگاههای شهر زیر نظر گسترش مرکز بهداشتن

یعنی گسترش نیرو میگیره و نیرو جابه جا میکنه

اگه ساوه بودی باهات میومدم 

1320
منم رتبه ام به فیزیو و رادیو و....میخورد ولی انتخاب اولم مامایی بود و الان از انتخابم راضیم

😍😍

موفق باشی عزیزم 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
ینی قراردادی کار میکنی؟ حقوق قراردادی و طرح چقد فرقشه؟ 

آره سه ساله قرار دادم

من قرار داد پزشک خانوادم حقوقم از طرح بیشتره

ولی قبلا قرار دادشهری هم بودم حقوقش از طرح کمتره

اره استخدام میکنه  ولی تو این ۳ ماه خرج مو از کجا بیارم ؟ خرج خوابگاه و غذا ؟؟

از خانواده قرض بگیر یا عمو دایی بهشون بگو بعد از سه ماه بر میگردونی همه اولش این سختی ها رو دارن ناراحت نباش بعدش راه میوفتی دیگه

شما خودت چه رشته ای خوندی عزیزم؟  فیزیوتراپی رتبه خیلی خوب میخاد زیر 5هزار من الان که آزمون م ...

من مشاوره

وضعیت درسای عمومیت چطوره چند میزنی الان؟

1288
چک کن کلی آگهی استخدام هست  کانالهای استانی (31 استان) : 🆔 @Iranestekhdam_channel  ...

فدات بشم عزیزم

نه  خود رییس درمانگاه زیر نظر گسترش مرکز بهداشت شهرتونه. کل درمانگاههای شهر زیر نظر گسترش مرکز ...

فدای مهربونی هات 

یعنی برم بیمارستان  بگم بخش گسترش میخوام

درسته ؟ 

نه بیمارستان نه مرکز بهداشت هر شهری داره بزن اینترنت مرکز بهداشت شهرتونو پیدا کن

آهان 

مرسی گلم 

1280