1472
1459

ای خدااا   

همه جا سابقه کار میخوان... منم ک سابقه ندارم... تازه فارغ‌التحصیل شدم...  چکار کنم آخه ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

مثلا برم درمانگاه ها   بگم روانشناس نمیخواید ؟    یکی از دوستام همین کارو کرده....

برم پیش رئیسش؟!  برم پیش کی آخه ؟؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
بالینی هسی؟  دوست بالینی بود بعد 4 سال نوبتش شد برا طرح الانم طرحش تموم شده بیکاره

شما ماما هستی؟ 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
1444

فک کنم باید یه مدت دوره کاراموزی بگزرونی بدون حقوق تا برات سابقه ب حساب بیاد ، منم رشتم همینه 😊

میشه لطفا برای خوب شدن جوشای صورتم یه صلوات بفرستین🙏😘خیلی بخاطرشون اذیت شدم و میشم...
مثلا برم درمانگاه ها   بگم روانشناس نمیخواید ؟     یکی از دوستام همین کارو کرده.... ...

باید برید مرکز بهداشت شهرستانتون بگید برای مراقبت وبهداشت روان نیرو میخوان یا نه

1474

ببین یکی از اشناهامون از بهزییستی شروع کرد ، بعدشم رفت مطب یه خانوم دکتر کنار دستش کار میکرد 

میشه لطفا برای خوب شدن جوشای صورتم یه صلوات بفرستین🙏😘خیلی بخاطرشون اذیت شدم و میشم...
1331