1472
1459

ای خدااا   

همه جا سابقه کار میخوان... منم ک سابقه ندارم... تازه فارغ‌التحصیل شدم...  چکار کنم آخه ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

مثلا برم درمانگاه ها   بگم روانشناس نمیخواید ؟    یکی از دوستام همین کارو کرده....

برم پیش رئیسش؟!  برم پیش کی آخه ؟؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1475
بالینی هسی؟  دوست بالینی بود بعد 4 سال نوبتش شد برا طرح الانم طرحش تموم شده بیکاره

شما ماما هستی؟ 

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
1432

فک کنم باید یه مدت دوره کاراموزی بگزرونی بدون حقوق تا برات سابقه ب حساب بیاد ، منم رشتم همینه 😊

میشه لطفا برای خوب شدن جوشای صورتم یه صلوات بفرستین🙏😘خیلی بخاطرشون اذیت شدم و میشم...
مثلا برم درمانگاه ها   بگم روانشناس نمیخواید ؟     یکی از دوستام همین کارو کرده.... ...

باید برید مرکز بهداشت شهرستانتون بگید برای مراقبت وبهداشت روان نیرو میخوان یا نه

1476

ببین یکی از اشناهامون از بهزییستی شروع کرد ، بعدشم رفت مطب یه خانوم دکتر کنار دستش کار میکرد 

میشه لطفا برای خوب شدن جوشای صورتم یه صلوات بفرستین🙏😘خیلی بخاطرشون اذیت شدم و میشم...
1457