2737
2739

یه ربع دیگه کلاسم شروع میشه ...سامری رو میخواد ولی من الان دیدمش..استرس گرفتم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هستم هنوز😔😔میخواین کمکم کنین

آخ ببخشید فکر کردم دیگه کلاستون شروع شده فایده نداره‌. خواستم فارسیشو بگم که خودتون تو کلاس به انگلیسی یه چیزی بگین: 

دو نفر از دو نسل مختلف در پاریس با هم‌دوست بودن و گاهی وقتا با هم دیگه میرفتن تو محل قدم میزدن. یه روز که هوا خوب بود و همه جا گل و بلبل بود رفتن قدم زنی. یکیشون گفت چه دختر خوشگلی! اون یکی گفت: کو کجاست؟ من که دختری نمیبینم. فقط دو تا مرد جوان دارن به سمت ما میان! اون یکی میگه آخه دختر پشت سر ماست. اولی میگه: از نگاه این پسرا که از روبرو میان فهمیدم یه دختره خوشگل داره از پشت سرمون میاد!

2728
آخ ببخشید فکر کردم دیگه کلاستون شروع شده فایده نداره‌. خواستم فارسیشو بگم که خودتون تو کلاس به انگلی ...

مرسی عزیییزم خییلییی کمکم کردی ممنون..

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩