2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵سال تنهاست؟ چرا رحم اجاره ای قبول نکرد

نه ۵ سال باهم زندگی کردن انواع و اقسام درمان ها رو انجام دادن ولی نشده آخرین راحل رحم اجاره ای بوده که اونم آقا قبول  نکرده 

زندگی درک همین اکنون است .....
2728
 ر واقع اومدن ولی من نمی تونم تصمیم بگیرم 

میتونم بپرسم چند سالتونه؟بنظرتون از این اقا بهتر برای شما پیش میاد؟

اگر فکر میکنید ک خواستگار بهتر خواهی داشت بنظرم بهش جواب رد بدید البته باز نظر خودتونه ولی من اصن نپسندیدم این اخلاقشو 

میتونم بپرسم چند سالتونه؟بنظرتون از این اقا بهتر برای شما پیش میاد؟ اگر فکر میکنید ک خواستگار بهتر ...

من ۲۹ سالمه دوسال پیش نامزد کردم یه بجه ننه به تمام عیار بود یه ماه نامزدی و یه سال دادگاهم  طول کشید 

منم قبل عید یکی اومد خاستگاریم تحصیلات و کار و زندگی و خانواده عالیییی ولی زن طلاق داده.بدجور تو استرس طلاقش بودم.سه جلسه باهاش حرف زدم.تو حرفاش بی منطقی زیاد بود و دلایلی که از طلاقش گفت خنده دار.جالب بود اخرم اون استخارش برام بد اومد.میگفت زنم چرا بخواهرش میگفت فلانی جان و انقدر کتابی حرف میزد.😕😕

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 
منم قبل عید یکی اومد خاستگاریم تحصیلات و کار و زندگی و خانواده عالیییی ولی زن طلاق داده.بدجور تو است ...

بله اینکه تا باهاش حرف نزنی نمیشه شناخت که چه جور آدمیه ولی حرف من اینه اگه آدم احساسی و زن دوست و اهل مرام و معرفت باشه زنشو به خاطر بچه طلاق میداد تازه مدرک هم دستش گرفته میگه ایراد از اون بود 

2706