2726

توهم باخودت پچ پچ کن  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با خودت فک کن شیرین عقلن ....دست خودشون نیست اینکارااا.اینجوری آرامشت بیشتره 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

منم وقتی میرم خونه مادرشوهرم اگر دختراش باشن همینکارورو میکنن ...میرن تواتاق و باهم میشینن به حرف زدن یواش ادم نمیدکنه بده تو اتاق ‌‌.‌‌‌..نره تو اتاق خیلی حس بدیه ..البته نه همیشه گاهی اوقات...منم محل نمیدم همونجا میشینم یا با بچه هام سرم گرم میکنم یا فیلم میبینم یاسرم میکنم تو گوشی