2726
عنوان

کسی ضد شوره ی خوب سراغ داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31194 بازدید | 25 پست
مامان هستی بهترین درمان برای شوهر شما شامپو اویدرم هستش* eviderm*
منم مثل شوشوی شما بودم .ایتقد میخاروندم که زیر ناخنهام خونی میشد.(به مدت 2 سال)این شامپو ایرانیه و ضد شوره هم هست.من همه مارکایی که بچه ها بالا اسم بردن رو استفاده کردم.ولی هیچ کدوم متاسفانه جواب نداد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
اگر از شوره موهای خود رنج می برید ما به شما شامپو ضد شوره کیورایر 1 (محافظ پوست سر)820میل
را توصیه می کنیم . این شامپو باعث درمان شوره سر ومحافظ پوست سر حساس و مستعد شوره و درمان شوره خفیف و
حاوی زینک پریتون و عصاره گیاه سنتلا اسیاتیک می شود. برای خرید این محصول می توانید به سایت www,aryanashopping.com مراجعه کنید

شامپو ضد شوره کیورایر 1 (محافظ پوست سر)820میل
http://www.aryanashopping.com/main1/index.php?route=product/product&path=80_575_576&product_id=1209

سلام خسته نباشید و آرزوی توفیق روز افزون.لطفا کلشو بخونید خیلی مهمه وجدانا.ببخشید من موهام قبلا خیلی وقت پیش شوره داشت.فقط با اویدرم اون زمان خوب شد و از شدت التهابش کم شد.ولی بعد از دوسال شروع کرد به ریزش و خرابی بافت و... دیگه ازش استفاده نکردم.بعد دچار سردرگمی شدم هرکی یه چیزی میگفت.مدتی از هد اند شولدرز استفاده کردم که فقط اکالیپتوسش خوب بود ولی گیر نمی اومد.الانم گفتن شما باید در هفته دوبار زینک پریتیون استفاده کنی که خوبه ولی نمیدونم روزانه چی بزنم که هم احساس راحتی بده هم ملایم و هم تقریبا خاصیت ضد شورگی رو داشته باشه!!!!!خیلی سردرگم هستم در میان این همه محصول خارجی و داخلی.نمیشه که همه رو یکی یکی امتحان کرد!!!!!!!هر دکترم یه چیزی معرفی میکنه!!!!لطفا در این زمینه راهنمایی کنید و از تجربیات برام بگید ممنون توروخدا کمکم کنید🙏🙏🙏🙏🙏

شامپو ضد شوره قوی شاوما مدل Intensive

مناسب آقایون و خانومها دارای شوره خشک و مقاوم

مزیت : حاوی عصاره بادام وزینک پریتیون

عملکرد: مهار شوره سر پس از اولین استفاده و پیشگیری از شوره سر مجدد

رویش ریشه های تازه ، مراقبت مو از ساقه تا ریشه و درخشان کننده

آرام بخش پوست سر به همراه کاهش التهاب و خارش پوست سر

رهایی از شوره سر در مدت 6 هفته