2733
2734
عنوان

کسی ضد شوره ی خوب سراغ داره؟؟؟

31194 بازدید | 25 پست
سلام دوستان
من مدتهاست که از شوره ی سر رنج می برم و بسیاری از محصولات داخلی و خارجی رو هم استفاده کردم ولی نتیجه دائمی نگرفتم.
کسی ضد شوره ی خوبی سراغ داره معرفی کنه؟
با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام anand جونم منم یه مدتی از شوره سر رنج می بردم و شامپوی سلنیوم سولفات رو گرفتم بعد چند بار زدن کاملا خوب شدم به خواهرم هم گفتم اونم خیلی خوب شده قیمت مناسبی هم دارد بیشتر برای کسانی که قارچ دارند تجویز میشه اما برای شوره سر هم تجویز شده حتما استفاده کن خوب می شی

طرز استفادش هم بعد از اینکه موهاتو با شامپوی دیگه ای شستی آخرین مرحله از این شامپو استفاده کن و بذار 3 دقیقه بمونه تو چشمات نزار بره خطرناکه بعد بشور

استفاده کردی خوب شدی حتما خبرم کن یادت نره
2731
2738
شوهر منم همین وطری بود خدا را شکر الان خیلی بهتر شده
شوهرم این دو تا شامپو را استفاده کرده و از جفتشم راضی هست:
1- شامپو clear که مخصوص آقایونه و رنگ جلدش آبی پررنگه البته برای انواع موها برای خانمها هم داره زرد، قرمز و آبی که من خودم از آبیش استفاده کردم خوبه، پدرم هم از قرمزش که راضی بوده قیمتش هم 5000 خوردهای یا 6000 تومن
2- شامپو Alpcine (آلپسین) که اینم عالیه و قیمتش هم 14000 یا 15000 تومن
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
شامپوی سلنیوم سولفات برایشوره و خوبه واقعا؟ مثل کلیر یا هداندشولدر تقلبی نشده؟ همسرم سرش خارش هم پیدا می کنه. اینم بگم مثل ماهی همش تو حمومه خارش باعث زخم سرش هم می شه. این شامپو به دردش می خوره؟ Alpcine (آلپسین) چه طوره؟
هستی من پارسا و پارمیس
من از سلنیوم سولفات استفاده کردم شوره رو برای همیشه برطرف نمی کنه، ولی Alpcine (آلپسین) رو ازش خیلی شنیدم و میخوام استفاده کنم، اگر نتیجه داد که همین جا مطرح می کنم
2706