2410
2553
عنوان

داستان منو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 118 پست
عزیزم منم مجردم.تادلت بخاد خاستگارای مختلف داشتمو دارم.مامان بنده خدامم چندبار از دستم گریه کرده وقت ...

پس درک میکنید که چقدر سخته و آدم واقعا نیاز به همدردی داره و اینکه بهش بگن ک اشتباه نکرده 

عزیزم خیلی خوشم اومد که با اینکه یه نامزدی ناموفق داشتی و خواهر کوچیکترت هم زودتر از شما ازدواج کرده ...

خییییلی ممنونم ک درک کردین و نظر دادین چقد خوب ک اینا رو میبینم 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا اینم هیچ صبری نداشت و به شدت ادعای عشق و عاشقیش میشد و حتی میگفت تو خدای منی و میپرستمت   ...

دقیقا اخه فقط ادعاست حرفاشون تو عمل که ثابت نمیکنن فقط زبونیه

2456

مامانای نازنینی که داستان منو خوندین ازتون خواهش میکنم همیشه تو این موارد از بچه هاتون حمایت کنین حتی اگه به قیمت آبروتون تموم بشه چون اگه بچه شما بدبخت بشه بخاطر یه ازدواج دیگه هم بچه تون رفته هم آبرو! 

درسته اولش سخته ولی باور کنید میگذره و تموم میشه 

چجوری راضی بشم با اون داستانا از کجا معلوم بعدا بین من و جاریا فرقی نمیذاشتن با اون قضیه مهریه

کاملا طبیعیه، همه فقر می ذارن، اونقدر من کشیدم تو این زمینه که نگو، تازه بازم جاری ها طلبکارن، ولی شوهرم چون خوبه دیگه به این چیزا اهمیت نمی دم، تو این دنیا هیچ وقت هیچی صد در صد نیست، اگر منتظر باشی که کسی همه چی تموم باشه و خودش و خانواده هیچ مساله‌ای نداشته باشن، همیشه باید مجرد بمونی

2714

به نظر من ادم وقتى از يه رابطه بيرون مياد نبايد خيلى زود وارد يه رابطه ديگه بشه بايد به خودش وقت بده و همه چيز روتجزيه و تحليل كنه خيلى كار خوبى كردى كه وقت خواستى و خيلى زود جواب ندادى 

And now these three remain : faith, hope and love. But the greatest pf these is love.
به نظر من ادم وقتى از يه رابطه بيرون مياد نبايد خيلى زود وارد يه رابطه ديگه بشه بايد به خودش وقت بده ...

آره واقعا نمیشد بلافاصله بخوام تصمیم بگیرم اونم برای ازدواج سریع! 

اخه هنوز که هنوزه میگن بهم اشتباه کردی 

اشتباه ما اینه و بخصوص مادرها فقط فقط میخان دخترو شوهر بدن حالا هر کی شد باید بسوزی و بسازی که وای حرف مردم و.. ، من الان که ازدواج کردم میفهمم و درک میکنم واقعا با هر کسی نمیشه زندگی کرد، کسی که استقلال نداشته باشه زندگی رو برات جهنم میکنه، حالا چه مالی چه شخصیتی و....، اگه زن این آقا میشدی فکر کنم شخصی ترین مسائل رو هم ب خانواده خودش میگفت، فکر کن همچین کسی اصلا نبوده 

انشالله خوشبخت بشی

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
اشتباه ما اینه و بخصوص مادرها فقط فقط میخان دخترو شوهر بدن حالا هر کی شد باید بسوزی و بسازی که وای ح ...

دقیقا همینطور بود عزیزم چون بسیار هم خاله زنک بود و پا به پای مادرش غیبت میکرد اما همه فقط ظاهر مرتب و اتو کشیده ی ایشون رو میدیدن و میگفتن چه موقعیتی رو از دست دادی! 

کاملا طبیعیه، همه فقر می ذارن، اونقدر من کشیدم تو این زمینه که نگو، تازه بازم جاری ها طلبکارن، ولی ش ...

البته همه ی خونواده ها اینطور نیستن و فرق نمیذارن. نمونه ش خواهر خودم که خونواده همسرش عالی هستن