2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه نداري؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
من قهر باشم میرم تا اون نیاد چرا نمیری ایقد حال میده بایکی قهری هی نلو چشمش باشی الان تو دق کردی اون ...

آخه شوهرم میخواست بره کوه پیشم نبود میخاست خونه مادرشوهرم باشیم یا ما خانوما بریم باغی جایی منم یه پسر دارم گفتم برم بابچش دعواش میفته باز بیشتر بحثمون نشه یه چیز جزیی بر بهش میخوره 

بی خیال عزیزجان  دلتو صاف کن  تو واسه خودت میرفتی تفریح اونم که واسه خودش اومده بود

بخدا من کاری ندارم بهش اصلا ما  دوهفته پیش  راهی مشهد بودیم اونم پیام داد میخای بری موجهای آبی هیچی نمیگی گفتم بقران من نمیخام برم گفت چرا زنداداشم گفت توهم میخای بری گفتم من انقدر سرماخوردم نمیتونم برم گفت اگه دوس داری  بیا بریم شوهرمم گفت من میخام بار بیارم زیاد تاروفش نکردم 

حالا ناراحت شده انقدر گله پروفایل گذاشته که ما کلاس میزاریم بقرآن شوهرم بگم 50میلیون پول داد به برادرش دیگه ندیدیم رنگشو حالا پرو فایل گذاشته بود یعنی ما خریم خب آدم انقدر بی شرف 

آخه شوهرم میخواست بره کوه پیشم نبود میخاست خونه مادرشوهرم باشیم یا ما خانوما بریم باغی جایی منم یه پ ...

وای من عاشق اینم بایکی قهر باشم اونم جاری پرش بگیره ب پرم

نترس دختر نمیخوای که دعوا راه بندازی بی ادبی کن من باجاریام قهرم بچه هاشونو میبوسم خوراکی میخرم باورت میشه میدووووون بچه هاشون تو راهم دم در ک زودتر بیان تو بغلم باورمیکنی دقمرگ میشن

A A
2706