2726
عنوان

بچها دوستم یه خاب دیده عجیب😒😒😒

443 بازدید | 29 پست

دوستم بارداره.دیشب خاب دیده یه پسری با مادرش اومدن خاستگاریش بعد مادره بهش بستنی داده خورد تعبیرش چیه🤔🤔.پسرهم گویا خوشتیپ بوده.😤😤.تعبیر کنید لطفا

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

@پگاه44    

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچش پسره

واقعا😨

2728

تعبیر نداره .زن حامله بخاطر تغییرات هورمونی زیاد از این خوابا میبینه مخصوصا خوابایی که در مورد خیانت و عجیب غریبه  .دانشمندا هم گفتن و چیز عجیبی نیس

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

دوستم شام زیاد نخور 😒😒😒😒

خواب هلی خامله ها همش چرت و پرتع.من که از اول بارداری همش دارم کابوس میبینم هر شب. طبیعیع بخاطر هورمون هاس

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
آره 

ميشه خواب منم تعبير كني 

خواب ديدم تو يه غرفه مسجدم منتظر نماز ظهر خيليم كسي نبود تو مسجد سقف مسجد خيلي بلند بود اما غرفه ها سقفشون كوتاه ومنم تو غرفه يه كنار نشسته بودم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

من تو حاملگى اينقد خواب ميديدم ك نگو اولاش فك ميكردم تعبير داره بعد فهميدم همشون چرت و پرته ، اكثرن هم خواباى خيلى ترسناك و مرگ و مير ميديدم ، دكترم گفت بخاطر استرسه چون همش ميترسيدم بچه ام مريض باشه

2706