2737
2734

خونه مادرشوهرم بودیم شوهرم به باباش  داشت میگفت چندروزه پاهاوکمرم دردمیکنه 

پدرشوهرم برگشت به من گفت به شوخی :پس توچیکارمیکنی بهش برس دیگه 

منم گفتم والاهرشب کمرشوبادکش میکنم حالاامشب برم جنابتش کنم😐😐😐

بخدامنظورم حجامت بود😭😭😭😭

همیشه این دوتاروباهم قاطی میکنم 😢حتی شده غسل کردنی یهومیگم غسل حجامت میکنم 😐

وای خدا😣😣

پدرشوهرم برگشت نگام گردهیچی نگفت مادرشوهرمم تواشپزخونه ریزخندی اومد😒😒

شوهرم اومدپیشم گفت چی میگی

گفتم برواونور یه پنجه گرگی میزنم بهت بچسبی به دیوارا😒😒

خنگم خودتونیدددد😭😭😂😂😂😂

ایششششش😒                                      

رفتیم خونه رفت دراز کشید میگه خبب خانم بیا جنابتم کن ببینم🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

ایششششش😒                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وای خدا پوکیدم 

دیفونه با این سوتیه +هجده ات 😂😂

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

😆😆😆😆😆

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706