2737
2734

چهارشنبه پسرم را بردم دکتر و گفت بیضه اش بالا هست و باید عمل بشه ۱۰ ماهشه از چهارشنبه نخوابیدم نه که نخوام بخوام  نمی تونم می ترسم به هوش نیاد اونوقت چیکار کنم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله خوب میشه. عملش سنگینه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

هیچی نمیشه 

بسیار عمل راحت و رایجیه و کوچولوت خیلی زود به هوش میاد 

عدم نزول بیضه گاهی پیش میاد  ارامش داشته باش تا بچه هم اروم باشه و بتونی بهش برسی☺

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738

منم پسفردا وقت دكتر دارم واسه پسرم بيضه شو معاينه كنه،دكتر خودش كفته ببرمش پيش اورولوژيست،خيلي ميترسم

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗

انشالله که دوباره سلامت میاد بغلت.دقیقا مشکل منم عمل دست بچمه منم مثل شما فکر منفی میاد تو ذهنم .فردا میبرمش دکتر نگاه کنه وقت عمل تعیین کنه  تورو خدا واسه سلامتیش دعا کنید

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
2706