2703
2553
عنوان

کاش منم کسی رو داشتم

241 بازدید | 13 پست

چند روزه مغازه خیاطیم رو جمع کردم چون محیطش بد بود همش مرد دور مغازه بود منم گفتم یه دختر تنهام زشته از وسط مردا رد بشم برم داخل مغازه م

وسایلم رو اوردم خونه کاملا منفجر شده چون جا نیست

هرچی به والدینم التماس میکنم باهام بیان برم دنبال مغازه بگردم نمیان. در حالیکه وقت دارن 

هیچکس ندارم باهام بیاد بگردم توی دیوارم چیزی پیدا نکردم

دوست ندارم تنها هم برم بنگاه اینجا خیلی بد میدونن اگر زن بره در بنگاه تنهایی

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا زشت نیست... من خودم تنها رفتم دنبال خونه گشتم اصلنم موذب نبودم

توی محله ما زشته در حد جنایت میدونن کسی جرات نمیکنه بره

2720

ببیسن عزیزم

اونجایی قوی میشی که مثل من میفهمی روی هیچ کس حساب نکنی جز خودت.که میفهمی حرف مردم مهم نیست همشون برن به درک

تو اینه رو نگاه کن فقط همون تصویره که میتونه کمکت کنه

2714
وا مگه بچه ای پدر و مادرت بیان باهات اکثر بنگاه ها مشاور زن دارن دیگ راحتی تو دیوارم میتونی اگهی ببی ...

نمیشه تنها برم نمیزارن

مادرم چندسال پیش رفت در بنگاه بابام بهش گفت هرزه شدی

ببیسن عزیزم اونجایی قوی میشی که مثل من میفهمی روی هیچ کس حساب نکنی جز خودت.که میفهمی حرف مردم مهم ن ...

من تحت هیچ شرایطی اجازه ندارم برم در بنگاه

جمع نمی کردی. عزیزم  تجربه ثابت کرده مردا بعد از مدتی که یک زن در کارش جا بیفته، کم کم خودشون رو جمع و جور می کنند چون می‌فهمند که اون زن عین مرد کار میکنه 

ناراحت نباش. استقلال چیزی است که خیلی ها آرزوشو دارن. همین قدر تنهایی  تونستی مطمئن باش بقیه اش رو هم میتونی. تو حط قرمزها رو بشکن و سدشکن بشو برای دخترهای دیگر شهر در آینده. به قول معروف الگو بشو. برو خودت بگرد. صلوات نذر امام زمان بکن انشاءالله پیدا میکنی. تو میتونی 

جمع نکردی. تجربه ثابت کرده مردا بعد تز مدتی که یک زن در کارش جا بیفته، کم کم خودشون رو جمع و جور می ...

نمیتونم تنها بگردم بخدا

اینجا خیلی بد نگاه میکنن اگر دختر بره تنهایی بگرده

نمیتونم تنها بگردم بخدا اینجا خیلی بد نگاه میکنن اگر دختر بره تنهایی بگرده

اگر محیط کوچیکه که همه میدونن برای چی میری. اگر دوستی داذی که مطمین باشه یا همسایه مطمین برو باهاش. یا بسپار تلفنی به بنگاه. به بنگاه بسپار وقتی پیدا کرد ادرس بگیر برو یکراست اونجا که نخواهی با بنگاهی همراه بشی