2737
2734
عنوان

بیایید بگید حق با منه یا نه؟

195 بازدید | 12 پست

شوهرم همش بچه بازی در میاره اصلا بهم اهمیت نمیده اما به بقیه خیلی اهمیت می‌دهه اصلا از اینکه ولش کنم ناراحت نمیشه دیگه از دستش خسته شدم یه دختر نه ماهه دارم تا الانم فقط بخاطر اون موندم اما میبینم که فایده نداره حالا می‌خواد برم تاحالا واسه قهر نرفتم خونه بابام تو خانوادش تقریبا همشون دشمنم هستن فقط واسه اینکه خمش میخان از سادگیش سو استفاده کنن و من نمیزارم بخاطر همینم شدم آدم بده😐باهاش 11سال تفاوت سنی دارم اما انگار اون بچه اس😐من 19/5سالمه و تو یه شهر دیگه ازدواج کردم شبا منو تا 11یا ۱۲تنها میزاره و مدیره با داداشش سرباغ منم کسیو ندارم همش تنهایی هرکی هرجا بره می‌خواد باهاش بره مثل بچه ها😐

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐

بگو

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب اون یکیو گرفته یازده سال از خودش کوچیکتر باشه که تو سری خور باشه بچه باشه حرف حرف خودش باشه.الان از تو انتظار نداره زبون داشته باشی.انتظار داره فقط به خودش و خانوادش بگی چشششششم.

{ جانی دپ سابق }
میگه اره اما فکر نکنم🤢چون هر وقت خواستم برم جلو مو نگرفت

از اول همینجوری بود یا کم کم این مدلی شد؟

اگه از اول همچین رفتارایی نداشت، برخوردت باهاش جوری بود که اذیت شه و دلسرد شه؟ 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

اشتباه نکن هیچ وقت از خونت درنیا 

بری خیلی پشیمون میش مطمین باش بخدا یه مشکلاتی داشتم از حاملگیم تا بچم یه ساله شده که هیچ کس دوام نمیورد ولی موندم خداروشکرم خوب شد الان جونش درمیاد واسه من بچم بدون اجازمم کاری نمیکنه توهم سعی کن انشالاه خوب میشه 

منطقی هم هزار بار نشستم باهاش حرفیدم همش میگه من  مردم تو زن باید برم نباید از تو اجازه بگیرم🤔

شوهر منم همین میگفت اصلا اجازه نمیداد تو کارش دخالت کنم هرجا هرکار دلش میخاست میکرد بدون این که به من بگه