2726
عنوان

علائم بارداری

90 بازدید | 11 پست

سلام دوستام دیروز موعدم بود نشدم فعلا دیروز بی بی منفی بود .درد زیر دل دارم و سر درد شدید یه دونه هم جوش دردناک زدم صورتم .بنظرتون نی نی دارم یا دیروز باید بی بی نشون میداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم بستگی ب لقاح داره ..نهایتا تا پنج روز دیگه بی بی نشون میده..انشاا..مامان شدی 😍منم امروز موعدم دعا کنید مامان شده باشم و پری نشم 😍

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

منم دوروز عقب انداختم ولی اعتباری نیست بهم یوقت دیدی پرید شدم تا هفت روز دیگـمیمونم اگه نشدم بی بی میزنم،از اونورم فردا میخوام برم دندون پزشکی و رادیولوڗی از دندونام عکس بگیرم میترسم اگ باشه یوقت ناقص نشه

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

فقط باید صبر کنی. ان شالله ک باردار باشی

من چندماه منتظر بودم همه علایمی رو هم داشتم و نمیشد!!

ولی ماه اخری ک اقدام کردم 4 روز بعد موعد بی بی زدم ..ک مثبت شد!

باید صبور بود😒

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!

نفسم خیلی تنگه درد زیر دل پرید سینه استخوان درد ترشح سفید دارم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
منم دوروز عقب انداختم ولی اعتباری نیست بهم یوقت دیدی پرید شدم تا هفت روز دیگـمیمونم اگه نشدم بی بی م ...

خب عزيزم تو كه دو روزم عقب انداختى برو ي آز بده بعد برو راديولوژى😣

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍